VATAonline – rychlá půjčka do výplaty

VATAonline – rychlá půjčka do výplaty
martaposemuckel / Pixabay

Kdo v dnešním světě nenarazí na finanční problémy? Věřte, že potíže s penězi neřešíte sami, ale také spousta dalších lidí. Skutečně se nejedná o milou záležitost, ale řešení se najde! Pokud potřebujete peníze hlavně v době před výplatou, zkuste se orientovat na speciální půjčky před výplatou, které mají danou splatnost – do maximálně několika týdnů. Brzy budete mít tedy splaceno. Půjčky do výplaty nabízí také společnost VATAonline.


Výše půjčky: Až 4 999 Kč, pro ověřené a dlouhodobé klienty je dostupná částka až 8000 Kč.

Kdo si může půjčit: Žadatelé o půjčku musí prokázat zdroje stálých příjmů. Jedná se o různé příjmy – například ze zaměstnání, živnosti, peněžité pomoci v mateřství nebo z renty v důchodu. Pro úspěšné posouzení půjčky musí činit váš minimální měsíční příjem 10 000 Kč čistého. Příjmy budete dokládat potvrzením od zaměstnavatele, nebo jiného poskytovatele peněz ČSSZ apod.). Společnost není zaměřena na půjčování osobám na rodičovské dovolené! Při žádosti musíte mít vyrovnány ostatní dluhy, protože se nahlíží do registru dlužníků! Po registraci dojde k telefonickému kontaktu pro ověření některých údajů.

Na co si mohu půjčit: Jedná se o neúčelovou půjčku, peníze se dají využít na cokoliv.

Splatnost půjčky: Maximálně 35 dní.

Poplatky: Při předčasném splacení celé půjčky se bude vracet přeplatek za úroky za dny, o které se placení snížilo. Zaplatíte registrační poplatek 1 Kč – ten se posílá z vašeho bankovního účtu.

Chcete spojit několik půjček do jedné? Konsolidace pomůže https://nebankovnipujckyhned.cz/acema-credit-konsolidace-pujcek/

Ručení: bez potřeby ručení a zástav

Tip na článek  Cetelem - Osobní půjčka na auto

Výše úroku: Úroky jsou dány jako forma poplatků a odvíjí se podle počtu dní.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si jednoduše sjednáte na internetových stránkách společnosti, kde dojde k vyplnění online formuláře a k odeslání k dalšímu zpracování.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budou poslány po schválení žádosti, která se zpracuje do 15 minut. Peníze se odešlou na váš účet. Pokud máte účet v České spořitelně, Komerční bance, ČSOB, GE Money Bank, Raiffeisen Bank, mBank, Fio bance – získáte peníze hned. Ostatní banky mají přijetí peněz druhý den.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku vyřídíte rychle a pohodlně díky online podání žádosti a posuzování. Nemusíte se obávat žádného složitého registrování a vyplňování formulářů. Když nedisponujete výškou požadovaného příjmu, bude vám oznámeno maximum možné půjčky.