Essox Bezpečná půjčka

Essox Bezpečná půjčka
Essox Bezpečná půjčka

Potřebujete půjčit na cokoli? Zajímají vás různé sumy na získání půjčky, abyste si zaplatili potřebné nebo chtěné věci a záležitosti? Společnost Essox je významnou finanční institucí a sjednat si například můžete Bezpečnou půjčku – neúčelový úvěr s využitím na cokoli chcete. Essox je rovněž dceřinou společností Komerční banky a nabízí různé druhy půjček.

Sjednání půjčky můžete realizovat například u u finančních poradců Modré pyramidy stavební spořitelny. Bezpečná půjčka je určena klientům Komerční banky.

Bezpečná půjčka vám dává možnost si půjčit částky od 15 000 Kč do 200 000 Kč. Požádat o ni mohou podnikatelé i fyzické osoby – nepodnikatelé. Splácení potrvá od šesti měsíců do maximálně 84 měsíců. Vyřízení půjčky je bez poplatků a neplatíte ani žádné měsíční poplatky. Pro klienty Komerční banky je možná i jedno procentní sleva úrokové sazby v případě, že splní kritéria uvedená v Obchodních podmínkách. Další info o Essoc půjčce najdete na http://potrebuju-penize.cz/essox-nebankovni-pujcky-a-uvery-na-cokoliv/

K získání půjčky musíte dodat dva doklady totožnosti a potvrzení vašich příjmů. Poradce s vámi pak projedná půjčku a sepíše žádost o úvěr.

Tip na článek  Půjčka do 5000 je spolehlivým zdrojem peněz před výplatou

Chcete mít jistotu do budoucnosti? Splácení je někdy takřka nekonečné a během této doby se může přihodit i něco nemilého. Například přijdete o práci, dlouhodobě onemocníte, nebo se vyskytne jiná nepříjemnost. Pro tyto účely  je dobré si zařídit pojištění schopnosti splácet. Poté budete mít jistotu, že vaše pohledávky budou spláceny včas podle dohody. Uzavření pojištění schopnosti splácet je pro klienty skupiny Komerční banky zadarmo.

Essox půjčky mohou být i jiného druhu. Pokud uvažujete o koupi automobilu, je jedno jestli nového nebo staršího, můžete zkusit finanční produkt Financování automobilu, který pokryje náklady na koupi. Po podání žádosti o půjčku od Essox potrvá půjčení potřebných finančních prostředků jenom několik dnů.