Konsolidace půjček jde jednoduše zvládnout

Říkáte si, že už jste se zadlužili tolik, že přestáváte zvládat poctivé splácení v dohodnutých termínech? Máte hodně půjček, úvěrů, kreditních karet a hypoték? Řešením se může stát sloučení půjček, kdy získáte úplně novou půjčku na zaplacení dosavadních. Konsolidace půjček se provádí také u společnosti Acema Credit.

Konsolidace půjček až do několika miliónů

Výše půjčky na konsolidaci můžete u Acema Credit získat v částkách od 100.000 Kč až do 5 000 000 Kč. Součty momentálních zůstatků vašich půjček musí tedy činit minimálně 100000 Kč.

Nebudete potřebovat žádné doklady o vašich příjmech. Tím pádem si mohou půjčit také osoby bez zaměstnání. Půjčit si mohou také maminky na mateřské dovolené nebo jedinci pobírající invalidní nebo starobní důchod.

Půjčka bez ručitelů

Konsolidace půjček se bude provádět bez ručitelů, ale vyžaduje se zástava na nemovitost. Podmínkou je být vlastníkem nemovitosti, která se bude zastavovat. O konsolidaci půjček si můžete jednoduše požádat online. Na webových stránkách stačí vyplnit stručnou žádost. Předschválení konsolidace půjček proběhne už do několika minut. Kdy dojde k vyrovnání půjček? Stávající půjčky a úvěry budou uhrazeny velice rychle, takřka okamžitě po podepsání smlouvy a po konkrétním dohodnutí podmínek.

Aleš K., Praha 4: Díky konsolidaci půjček jsem si snížil měsíční vydání na splátky o několik tisíc Kč.

Splatnost půjčky se sjednává na dobu až dvaceti let. Nebudete platit žádné poplatky předem. V průběhu půjčky se neobjeví ani žádné skryté poplatky, vše je jasně dané předem. Neprověřují se registry dlužníků. Profesionální kalkulaci a poradenství máte k dispozici zdarma. Roční úrok se stanovuje od sazby od 7,99 % p.a. Konsolidace půjček se vyřizuje ve velice krátkém čase a následně vás čeká méně plateb – jednu splátku si snadno uhlídáte.

Tip na článek  AB půjčky – Půjčka Nej
Konsolidace půjček
bykst / Pixabay