Finaktiv – půjčka do výplaty

Finaktiv – půjčka do výplaty
geralt / Pixabay

Už jste si na vlastní kůži vyzkoušeli, jak je těžké vyjít do výplaty? Možná by vám pomohla nějaká tisícovka navíc, stačil by prostě malý obnos, abyste poplatili vše, co máte. Může jít o výjimečnou situaci, kdy se vám připletlo do pravidelného placení něco mimořádného, ale může jít o celkem pravidelnou situaci. Půjčka do výplaty vám může pomoct, pokud si vyberete společnost nabízející výhodné podmínky a hlavně s jasnou smlouvou bez skrytých poplatků. Půjčka do výplaty je poskytována také společností Finaktiv.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 5000 Kč. Je možná také domluva na vyšší částce, konkrétně až do sumy 10 000 Kč – se splatností do jednoho měsíce. Novým klientům se při jejich první žádosti dává částka maximálně 2000 Kč.


Kdo si může půjčit: Půjčky si mohou vzít občané s bydlištěm v okolí Uherského Hradiště – do vzdálenosti přibližně dvaceti kilometrů od města. Půjčka od Finaktiv má hlavní podmínku v zaměstnanosti po dobu delší než tři měsíce. K vyplněné žádosti o půjčku budete ještě dokládat  kopii občanského průkazu, kopii výplatní pásky a kopii pracovní smlouvy. Také je potřeba mít výpis z účtu. Při posuzování nedochází ke kontrolám registrů dlužníků.

Na co si mohu půjčit? Půjčku využijete na cokoliv, protože je neúčelová.

Splatnost půjčky: 15 dní

Tip na článek  ACEMA Credit – Rychlá půjčka

Poplatky: Nebudete vyzváni k zaplacení poplatků předem. Nedojde ani k placení žádného poplatku během trvání vaší půjčky – kromě stanoveného poplatku, nahrazujícím úrokovou sazbu.

Ručení: bez potřeby ručitele a bez zástavy.

Výše úroku: Při půjčení 500 Kč navrátíte 625 Kč, při 1000 Kč navrátíte 1250 Kč, při 2000 Kč budete vracet 2500 Kč, při 3000 Kč navrátíte 3750 Kč, při 4000 Kč navrátíte 5000 Kč, při půjčení 5000 Kč zaplatíte celkem 6250 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Na pobočce firmy Finaktiv, kde vyřídíte veškeré náležitosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze dostanete okamžitě, žádost je vyřízeny velice brzy.

Výhody půjčky od společnosti: Peníze jsou k dispozici velice rychle po vyřízení smlouvy a dojednání podmínek. Při posouzení nerozhodují zápisy v registru dlužníků – nenahlíží se tam. Nevyžadují se žádné poplatky za posouzení a vyřízení půjčky.

Vyzkoušejte výhodné půjčky od Home Creditu, které jsou dostupné až do výše 150000 Kč.