Jasmín styl – Půjčka před výplatou

Potřebujete vyřešit svoje finanční problémy? Chybí vám nějaké finance do výplaty, nebo máte extra vydání, se kterým jste vůbec nepočítali? Splácení půjčky vám může i pomoci, stačí pořádně zvážit, co se dá v aktuální situaci dělat. Jisté je, že mnohé nebankovní půjčky před výplatou jsou zřizovány právě z důvodů nedostatku peněz před výplatou. Půjčují se na krátkou dobu, abyste neplatili hodně navíc. Žádost o půjčku si můžete dát také ke společnosti Jasmin styl s.r.o.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. Platí omezení pro úplně první půjčku, která může činit  maximálně 1000 Kč. Druhá se dává do maxima 2000 Kč, třetí 3000 Kč, čtvrtá 4000 – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčka před výplatou je dostupná žadatelům, kteří jsou plnoletými fyzickými osobami. Žadatelé se nesmí nacházet v prodlení s úhradami jiných dluhů a platebních povinností, spojených s bankami, nebankovními společnostmi, s právnickými a fyzickými osobami. Není možné mít záznam v registru dlužníků.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splatnost je možná v čase 21 a 30 dní.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a zajištění

Roční úrok: Úroky jsou zastupovány danými poplatky. Za poskytnutí půjčky zaplatíte dané poplatky, které zaplatí společně s vypůjčenou částkou. Například u půjčky 5000 Kč činí poplatek na 21 dní 1250 Kč a na 30 dní 1500 Kč. Pokud si půjčíte 10 000 Kč, poplatek za 30 dní dělá 3000 Kč. Předčasné splacení nesnižuje poplatek!

Tip na článek  Quick půjčka

Možnost sjednání půjčky: K vyřízení půjčky vám dobře poslouží webové stránky společnosti, kde si vyplníte online žádost o půjčku.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka před výplatou je běžně schvalována do 24 hodin po podání žádosti, ale může dojít i k prodloužení lhůty. Jakmile bude přijata žádost, budete kontaktováni firmou a domluvíte se na osobní schůzce – to v případě zájmu o vyplacení půjčky v hotovosti.

Jestliže netrváte na hotovosti, dojde k oznámení realizace půjčky a peníze se následně převedou na váš  účet v bance nebo se pošlou poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje rychle a peníze lze využít na cokoliv podle vaší aktuální potřeby.


[otw_shortcode_button href=”http://tracking.espoluprace.cz/aff_c?offer_id=382&aff_id=1074&source=nebankovnipujckyhnedcz&file_id=9040″ size=”large” icon_position=”center” shape=”radius” color_class=”otw-green”]Půjčka od Zaimo – peníze do výplaty[/otw_shortcode_button]