Jasmín styl – Půjčka před výplatou

Potřebujete vyřešit svoje finanční problémy? Chybí vám nějaké finance do výplaty, nebo máte extra vydání, se kterým jste vůbec nepočítali? Splácení půjčky vám může i pomoci, stačí pořádně zvážit, co se dá v aktuální situaci dělat. Jisté je, že mnohé nebankovní půjčky před výplatou jsou zřizovány právě z důvodů nedostatku peněz před výplatou. Půjčují se na krátkou dobu, abyste neplatili hodně navíc. Žádost o půjčku si můžete dát také ke společnosti Jasmin styl s.r.o.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. Platí omezení pro úplně první půjčku, která může činit  maximálně 1000 Kč. Druhá se dává do maxima 2000 Kč, třetí 3000 Kč, čtvrtá 4000 – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčka před výplatou je dostupná žadatelům, kteří jsou plnoletými fyzickými osobami. Žadatelé se nesmí nacházet v prodlení s úhradami jiných dluhů a platebních povinností, spojených s bankami, nebankovními společnostmi, s právnickými a fyzickými osobami. Není možné mít záznam v registru dlužníků.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splatnost je možná v čase 21 a 30 dní.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a zajištění

Roční úrok: Úroky jsou zastupovány danými poplatky. Za poskytnutí půjčky zaplatíte dané poplatky, které zaplatí společně s vypůjčenou částkou. Například u půjčky 5000 Kč činí poplatek na 21 dní 1250 Kč a na 30 dní 1500 Kč. Pokud si půjčíte 10 000 Kč, poplatek za 30 dní dělá 3000 Kč. Předčasné splacení nesnižuje poplatek!

Tip na článek  Tommy Stachi půjčka rychle 3000 Kč

Možnost sjednání půjčky: K vyřízení půjčky vám dobře poslouží webové stránky společnosti, kde si vyplníte online žádost o půjčku.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka před výplatou je běžně schvalována do 24 hodin po podání žádosti, ale může dojít i k prodloužení lhůty. Jakmile bude přijata žádost, budete kontaktováni firmou a domluvíte se na osobní schůzce – to v případě zájmu o vyplacení půjčky v hotovosti.

Jestliže netrváte na hotovosti, dojde k oznámení realizace půjčky a peníze se následně převedou na váš  účet v bance nebo se pošlou poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje rychle a peníze lze využít na cokoliv podle vaší aktuální potřeby.


[otw_shortcode_button href=”http://tracking.espoluprace.cz/aff_c?offer_id=382&aff_id=1074&source=nebankovnipujckyhnedcz&file_id=9040″ size=”large” icon_position=”center” shape=”radius” color_class=”otw-green”]Půjčka od Zaimo – peníze do výplaty[/otw_shortcode_button]