CitiBank – Citi půjčka

Půjčování peněz nepatří k žádným hříchům, ale k trendům dnešní doby. Někdo prostě vidí v půjčce pozitivum – nakoupíš, co potřebuje a posléze uvedenou částku splácí v dohodnutém termínu. Pro někoho je tato varianta lepší než spoření, kdy si vysněnou věc či službu může zaplatit až později – mnohdy až za několik let šetření. CitiBank a Citi půjčka je tu pro vás, aby vám posloužila v době, kdy se rozhodnete o půjčky v různých výších.


Výše půjčky: Od 30 000 Kč do 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Podmínkou k získání CitiPůjčky je žít, pracovat či podnikat na území naší republiky. Zaměstnanci musí mít minimálně 25 let, podnikatelům se poskytuje půjčka, pokud mají věk nad 30 let a pracují v oborech notář, lékař, právník, advokát, veterinář, zubař, lékárník, architekt či  účetní. Může jít také o majitele společnosti či společníka s vkladem ve vyjmenovaných oborech.

Na co si mohu půjčit: Půjčku si můžete zařídit na cokoliv potřebujete – nijak se nedokládá účel použití.

Splatnost půjčky: od 24 do 72 měsíců

Poplatky: Bez poplatku předem za posouzení, bez poplatku za vedení účtu

Tip na článek  Rychlá SMS půjčka Real Money

Ručení: Citi půjčka se poskytuje bez ručitelů.

Roční úrok: od 8,99 %

RPSN: Výše se odvíjí podle půjčené částky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si lze sjednat online způsobem. Jednoduše vyplníte formulář a posléze budete kontaktováni.

Rychlost poskytnutí peněz:  Posouzení žádosti probíhá do 24 hodin od přijetí žádosti. Peníze budete mít na účtu maximálně do 3 dnů.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčit si můžete až 600 000 Kč bez požadavku ručitelů. Peníze z půjčky využijete na cokoliv a vaše žádost bude po pohodlném online podání posouzena už do 24 hodin. Můžete si zároveň sjednat také pojištění schopnosti splácet, abyste byli bez obav i v nepříznivé době. Peníze se vyplácejí do tří dnů na váš běžný účet.

Upozornění: Není nutné si zakládat speciální běžný účet v Citibank.

Citi půjčka je tu pro Vás
PublicDomainPictures / Pixabay