Fair Credit – fajnová půjčka s individuálním přístupem

Česká společnost Fair Credit nabízí hotovostní a bezhotovostní půjčky, které se poskytují prostřednictvím obchodních zástupců, kteří se dostaví k vám domů nebo na dojednanou adresu. Fair Credit si zakládá na individuálním přístupu ke svým zákazníkům.

Fair Credit s online žádostí

O půjčku od Fair Credit můžete požádat tak, že si sjednáte schůzku s obchodním zástupcem nebo vyplníte online žádost a bude vám zavoláno zpátky. Následně vás navštíví obchodní zástupce osobně a vše vyřídí. Na schůzce nesmí chybět vaše doklady totožnosti – občanský průkaz a doklad o bydlišti. Vyžaduje se i doložení příjmu za poslední tři měsíce. Bude s vámi sepsána žádost o půjčce a jakmile dojde ke schválení, podepíše se smlouva o půjčce. Hotovost vám bude vyplacena na ruku.

Kamil B., Brno: Potřeboval jsem rychle půjčit několik tisícovek. U Fair Credit proběhlo vše férově a rychle.

Další informace k poskytnutí půjčky od Fair Credit

Půjčka Fair Credit je dostupná v částkách od 4000 do 50000 Kč. Splácení probíhá tak, že vás bude navštěvovat obchodní zástupce v dojednaných termínech a vždy vybere splátky. Nebudete muset nikam chodit ani peníze posílat na účet. Půjčky se splácejí každý týden v dohodnutých výších. Pokud nastane situace, že nebudete schopni zaplatit pravidelnou splátku, nemusíte se bát žádných sankcí. Je však důležité se domluvit s obchodním zástupcem o řešení, aby bylo vše přijatelné pro poskytovatele i klienta.

Tip na článek  Nebankovní půjčka Leasing-star

Fair Credit půjčka má své výhody:

  • využívá se na cokoliv
  • nevyžaduje se ručení, ani žádné jiné zajištění majetkem
  • hotovost si přeberete do vlastních rukou
  • vše je rychle vyřízeno
  • RPSN se odvíjí podle doby splácení půjčky – celkovou splatnou částku vám prozradí obchodní zástupce při podpisu smlouvy
  • k dispozici budete mít evidenci splátek, kde bude vše splacené zapisováno, takto budete mít o půjčce přehled
Fair Credit
stux / Pixabay