ACEMA Credit – Konsolidace půjček

acema creditV případě, že už máte hodně půjček a úvěrů včetně kreditních karet a hypoték, může se vám stát, že přestanete mít dostatečný příjem na pokrytí dosavadní výše všech splátek. Díky sloučení půjček se měsíční výdaje mohou i výrazně snížit, hlavně v okamžiku, kdy máte aspoň větší část z půjček a úvěrů splacenou.konsolidace půjček nabízí také společnost Acema Credit.

Výše půjčky: Od 100.000 Kč až do 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Nejsou potřeba doklady o příjmu, takže si mohou půjčit i osoby, které nemají zaměstnání, jsou na mateřské, v důchodu apod. Podmínkou je být vlastníkem nemovitosti, která se bude zastavovat.

Na co si mohu půjčit: Půjčka slouží k sjednocení již poskytnutých úvěrů, půjček, kreditních karet či hypoték u různých bank a nebankovních společností. Součty momentálních zůstatků musí činit minimálně 100000 Kč.

Splatnost půjčky: až 20 let

Poplatky: Žádné poplatky předem ani skryté poplatky.

Tip na článek  Nebankovní půjčka Credium

Ručení: Bez ručitelů – ručení je zajištěno nemovitostí.

Roční úrok: od 7,99 % p.a.

Možnost sjednání půjčky: O konsolidaci půjček si můžete zažádat online, kde vyplníte stručnou žádost. Předschválení proběhne už do několika minut.

Rychlost poskytnutí peněz: Stávající půjčky a úvěry jsou díky konsolidaci uhrazeny rychle – takřka ihned po podepsání smlouvy a dohodnutí podmínek.

Výhody půjčky od společnosti: Konsolidace půjček je vyřízena v krátkém čase a vás čeká méně plateb – splátku si snadno uhlídáte. Neprověřují se registry dlužníků a ani vaše měsíční příjmy. Výhodné úročení a možnost dlouhodobé splatnosti. Profesionální kalkulaci a poradenství máte k dispozici zdarma.