CCS Finance – hypotéky bez dokládání příjmu

CCS Finance - Hypotéka bez příjmů
AlexanderStein / Pixabay

Spoříte už velice dlouho a nemůžete se dostat na požadovanou sumu k vysněnému cíli? Někdy dá skutečně práci našetřit požadovanou sumu včas. Spoření nemusí být zrovna ideální, když očekáváte díky penězům pořízení vlastního bydlení v podobě domku, bytu nebo rekonstrukce již zakoupené nemovitosti. Proč nebydlet nyní? Stačí si zařídit půjčku. CCS Finance obstará výhodné hypotéky bez dokládání příjmu. Půjčky se hodí i pro momentálně nezaměstnané, ale s nemovitostí k dispozici na zástavu.

Výše půjčky: maximálně do 80 % hodnoty nemovitosti

Kdo si může půjčit: Hypotéky bez dokládání příjmu si mohou vzít fyzické i právnické osoby. Při podání žádosti se nezkoumají databáze Solus. Pro vyřízení je nutné doložit kopii občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti, kopii katastrální mapy, výpis z katastru nemovitostí, který není starší než třicet dní, kopii listu vlastnictví (nabývací titul) a také dodáte odhad, který není starší než 3 měsíce, když je k dispozici. Musíte obstarat i aktuální fotky nemovitosti, zahrnující všechny místnosti. Fotky dodáte na CD – jestli nebudete mít odhad.

Vyzkoušeli jste již americké hypotéky? Navštivte tyto stránky a srovnejte si výhodné nabídky hypoték ještě dnes

Na co si mohu půjčit: Hypotéka bez příjmu je poskytována na koupi nemovitostí.


Splatnost půjčky: Splatnost se sjedná individuálně. Splatnost se bude odvíjet na vypůjčené částce peněz a schopnosti splácet.

Tip na článek  MRM Financial – Expert půjčka

Poplatky: Účtuje se poplatek za zprostředkování hypotéky bez příjmu.

Ručení: U půjčky není nutný ručitel, jelikož zajištění se řeší provedením zástavy na nemovitost.

Roční úrok: Závisí na půjčené sumě a době splácení.

RPSN: Odvíjí se podle půjčené sumy a doby splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku je podávána online způsobem – na webových stránkách společnosti. Více informací naleznete na facebookových stránkách magazínu Nebankovní půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budete mít hned po uzavření smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Hypotéka bez příjmů se bude hodit jedincům, kteří nechtějí nebo nemohou dokládat své průměrné příjmy. Podmínkou k poskytnutí je zastavení nemovitosti. Hypotéka se vyřizuje snadno a získáte až 80 % hodnoty nemovitosti.