Door Financial – Door půjčka

Hodláte si půjčit peníze? Za týden, zítra nebo právě nyní? Vyhovující půjčku si najde každý, chce si jen projít poskytovatele a nějaké ty reference na půjčky. Stále populárnějšími jsou nebankovní poskytovatelé, kde je vyřízení půjčky otázkou chvilky. Půjčky se dávají na cokoliv, většinou se skutečně neuvádí důvod půjčení. K výhodám nebankovních společností patří, že finance získáte brzy a bez požadavků na plno dokumentů. Také společnost Door FinancialDoor půjčkou je tu pro zájemce o půjčení peněz.

Door půjčka
angelolucas / Pixabay

Výše půjčky: Od 5 000 Kč do 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si můžete zažádat, jestliže máte za sebou 18 let. Pro žádost budete potřebovat několik dokumentů. Jedná se o občanský průkaz nebo jiné průkazy totožnosti s fotografií, například řidičský průkaz, cestovní pas apod. O půjčku si mohou požádat pouze osoby s pravidelným příjmem, které mají trvalý pobyt na území České republiky.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv – jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splácení má počátek sedm dní po poskytnutí půjčky. Doba splatnosti se stanovuje na 30, 40 a 52 týdnů. Splátky se musí zajišťovat pravidelně, a to v týdenních částkách. K vybírání splátek dochází v bydlišti klienta ve sjednaných termínech. Půjčka se dá splatit i v předstihu, kdy dojde ke snížení o nějaké poplatky.

Tip na článek  Proma – Zaměstnanecká půjčka

Poplatky: bez poplatku za vyřízení půjčky i za vedení účtu

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Roční úrok: Úrok se nestanovuje, budete znát poplatky, nahrazující úročení.

Možnost sjednání půjčky: Vyřízení půjčky na cokoliv proběhne u vás doma. Po dohodě vás navštíví obchodní zástupce působící v místě vašeho bydliště. Následně dojde k vyplnění žádosti o půjčku a k prověření schopnosti splácet. Žádost se vyhodnotí do 48 hodin a rovněž se v této době poskytnou peníze.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se vyplácí ihned po schválení půjčky – nejpozději do 48 hodin.

Výhody půjčky od společnosti: Po podpisu smlouvy obdrží klient možnost zrušit půjčku ve lhůtě čtrnácti dní – neplatí se žádné poplatky za zrušení nebo zřízení půjčky. U půjček dochází k posouzení v krátkém termínu a peníze dostanete hotově.