Podrobné srovnání půjček a úvěrů

Podrobné srovnání půjček a úvěrů
Podrobné srovnání půjček a úvěrů

Uvažujete o půjčce a nemůžete se rozhodnout, jakou nebankovní společnost využijete? Rozhodování může být skutečně těžké, protože existuje velké množství různých půjček a navíc se od sebe odlišují podmínkami pro své žadatele. Ve správné volbě vám pomůže podrobné srovnání půjček a úvěrů. Jedná se o místo, respektive webové stránky, kde najdete pohromadě mnoho druhů nebankovních půjček na našem trhu. Konkrétně se dozvíte požadavky pro žadatele o půjčku, rozmezí poskytovaných půjček a seznámíte se s dalšími podmínkami spojené s půjčkami nižších i vyšších částek.

Nejznámější půjčky na našem trhu

Ferratum půjčka, známá také pod názvem Finská půjčka, je rychlá a jednoduchá půjčka. Vyhovovat bude hlavně těm, kdo upřednostňují okamžité peníze v menších částkách – například v době před výplatou. Krátkodobá Ferratum půjčka se poskytuje v částkách do 10 000 Kč. Splatnost trvá od sedmi do 45 dní. Zažádat si o ni můžete jednoduše online formulářem nebo SMS. Na vašem bankovním účtu se peníze objeví nejdéle druhý den. K získání půjčky nepotřebujete potvrzení o příjmech ani ručitele.

Home Credit půjčka je hotovostní půjčka, kde rovněž nepotřebujete ručitele. Můžete si půjčit 10 000 až 150 000 Kč, během doby splácení získáte možnost až čtyřikrát odložit splátku. Zároveň si lze pojistit výdaje, což poslouží v době, kdy nebudete schopni splácet. O půjčku Home Credit si snadno zažádáte online způsobem, telefonicky nebo na pobočkách České pošty. Podmínkou získání půjčky je zletilost a také stálý příjem – budete dokládat potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Za posouzení půjčky nebudete platit žádný poplatek.

Profi Credit nebankovní půjčka se poskytuje v částkách od 10 000 Kč do 166 000 Kč. Bez doložení příjmu můžete obdržet na drobné výdaje 4 999 Kč. Splácení probíhá až po dobu 48 měsíců. Peníze z půjčky použijete na cokoliv, protože se neudává účel půjčky. Schválení a vyřízení je velmi rychlé, peníze budou na váš bankovní účet odeslány do 24 hodin. Zažádat si lze pohodlně pomocí online formuláře. Půjčka je určena jak pro zaměstnance, tak pro osoby na rodičovské nebo mateřské dovolené, důchodce, OSVČ a právnické osoby.

Nebankovní půjčka od společnosti Tommy Stachi poskytuje bezúčelové půjčky v limitu od 3 000 Kč do 100 000 Kč. Splácení probíhá 12 a 18 měsíců, při opakované půjčce dokonce 24 měsíců. Půjčky jsou určeny pro zaměstnané osoby, seniory i pro živnostníky. Nebankovní půjčky se poskytují ihned bez zkoumání registru dlužníků, nevyžadují se ručitelé a neočekávejte žádné skryté poplatky. Rychlé půjčky Tommy Stachi se vyplácí v hotovosti na pobočce nebo vám budou peníze zaslány na váš bankovní účet.

Půjčka Cofidis – úvěr je známý nízkou splátkou. Neplatíte žádné poplatky za vyřízení a navíc je vše vyhodnoceno velmi rychle. Stačí vyplnit online žádost a do deseti minut budete vědět, zda vám bude půjčena požadovaná suma či nikoliv. Díky penězům z půjčky zaplatíte, co vás napadne a co potřebujete – neudává se žádný konkrétní účel. K vyřízení půjčky budete potřebovat potvrzení o příjmu, doklady, kopii výpisu z bankovního účtu. Měsíční splátku si přizpůsobíte vašemu rozpočtu!

Credium nebankovní půjčka poskytuje půjčky v rozmězí od 30 000 Kč do 250 000 Kč. Tyto částky lze získat bez ručitelů a zároveň bez poplatků za vyřízení půjčky. Ke schválení půjčky budete potřebovat minimální měsíční příjem 8 000 Kč. Doba splatnosti je možná od šesti do 72 měsíců. Schválení půjčky je vyřízeno do 24 hodin. Při schvalování se hledí na registry dlužníků, pro kladné vyřízení půjčky zde nesmíte mít žádný zápis. O peníze lze jednoduše požádat online způsobem. Zároveň je možné připojištění pro neschopnost splácení.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..