Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

CitiBank – Citi půjčka

Půjčování peněz nepatří k žádným hříchům, ale k trendům dnešní doby. Někdo prostě vidí v půjčce pozitivum – nakoupíš, co potřebuje a posléze uvedenou částku splácí v dohodnutém termínu. Pro někoho je tato varianta lepší než spoření, kdy si vysněnou věc či službu může zaplatit až později – mnohdy až za několik let šetření. CitiBank a Citi půjčka je tu pro vás, aby vám posloužila v době, kdy se rozhodnete o půjčky v různých výších.

Výše půjčky: Od 30 000 Kč do 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Podmínkou k získání CitiPůjčky je žít, pracovat či podnikat na území naší republiky. Zaměstnanci musí mít minimálně 25 let, podnikatelům se poskytuje půjčka, pokud mají věk nad 30 let a pracují v oborech notář, lékař, právník, advokát, veterinář, zubař, lékárník, architekt či  účetní. Může jít také o majitele společnosti či společníka s vkladem ve vyjmenovaných oborech.

Na co si mohu půjčit: Půjčku si můžete zařídit na cokoliv potřebujete – nijak se nedokládá účel použití.

Splatnost půjčky: od 24 do 72 měsíců

Poplatky: Bez poplatku předem za posouzení, bez poplatku za vedení účtu

Ručení: Citi půjčka se poskytuje bez ručitelů.

Roční úrok: od 8,99 %

RPSN: Výše se odvíjí podle půjčené částky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si lze sjednat online způsobem. Jednoduše vyplníte formulář a posléze budete kontaktováni.

Rychlost poskytnutí peněz:  Posouzení žádosti probíhá do 24 hodin od přijetí žádosti. Peníze budete mít na účtu maximálně do 3 dnů.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčit si můžete až 600 000 Kč bez požadavku ručitelů. Peníze z půjčky využijete na cokoliv a vaše žádost bude po pohodlném online podání posouzena už do 24 hodin. Můžete si zároveň sjednat také pojištění schopnosti splácet, abyste byli bez obav i v nepříznivé době. Peníze se vyplácejí do tří dnů na váš běžný účet.

Upozornění: Není nutné si zakládat speciální běžný účet v Citibank.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.