Ferratum půjčka

Ferratum půjčka
Ferratum půjčka

Malé půjčky, jsou také půjčky a hodně lidí je upřednostňuje z několika důvodů – nepotřebují vysoké částky, stačí jim vyjít do výplaty, nebo pokrýt nějaký nenadálý menší výdaj. Dále věří, že nízká půjčka se jim povede lépe splácet a nebudou nuceni řešit problémy s opožděnými splátkami a přeci jen se neocitnou tak často mezi neplatiči. Informace o sms půjčkách hledejte také na webu http://pujcky-sms.eu/

Ferratum půjčka je krátkodobá půjčka, kde si lze zažádat o půjčení částky až 10 000 Kč. Ferratum půjčka je známá pod pojmenováním „finská“ a jde o velmi jednoduše a rychle vyřízenou půjčku. Požadované peníze získáte ihned a bez potřeby shánění ručitelů. Stačí vyplnit svou žádost a poslat ji prostřednictvím SMS zprávy nebo vyplněním online formuláře.

Vypůjčené peníze musí být splacené v termínu sedmi až 45 dní. Během trvání půjčky si však můžete termín splatnosti ještě celkově třikrát prodloužit. V tomto případě si zažádáte i prodloužení půjčky a zaplatíte 15 %  z půjčené částky. Tímto způsobem získáte možnost půjčku splatit po dalších 15 dní.

Jak si zažádat o Ferratum půjčku?
Jak už bylo řečeno, pošlete SMS nebo vyplníte online formulář.  V době, kdy vyplňujete online žádost si vyberete výši půjčky a posléze dobu splatnosti. Okamžitě se vám ukáže i poplatek za vaši půjčku. K žádosti nepotřebujete dokládat potvrzení o vašem průměrném příjmu od zaměstnavatele nebo z podnikání. Peníze získáte prakticky ihned. Přijdou nejdéle druhý den na váš bankovní účet nebo si je můžete nechat poslat poštovní poukázkou. Noví zájemci o půjčku si však nemohou půjčit hned maximální částku. První půjčená částka je minimálně 1000 Kč. Pokud si půjčíte podruhé, potřetí, počtvrté… částka se postupně zvyšuje až do možného maxima.

Tip na článek  Supermoney – půjčka do 5000 Kč

Cena zasílané SMS se řídí tarifem vašeho operátora. Noví klienti budou kontaktováni pro ověření údajů. Pokud si půjčujete opakovaně, nebude už nutný kontakt pro ověřování údajů a rovnou se posílají peníze.

 


Online žádost o půjčku Ferratum