FÉR půjčka na cokoliv

FÉR půjčka na cokoliv
FÉR půjčka na cokoliv

FÉR půjčka na cokoliv je poskytována sberbankcz.cz. Kdo potřebuje peníze v částce od 20 000 Kč do 500 000 Kč, může si zažádat právě v této bance a těšit se z výhod, které jsou klientům – žadatelům o půjčky, nabízeny.

Zapůjčenou částku můžete skutečně použít na co zrovna chcete a potřebujete. Jedná se o různé účely – na pořízení či zařízení bydlení, na úhradu dluhu za elektřinu, plynu, vody, na zaplacení školného, vyplacení dědictví, na koupi nových spotřebičů do domácnosti, automobilu apod. FÉR půjčka na cokoliv se poskytuje bez ručitele a bez jiného zajištění. Snadno získáte celkové informace o cenách v přehledném sazebníku – žádné poplatky nebudou utajovány a vy nebudete posléze překvapeni, že platíte nějak moc peněz. Měsíční poplatku za vedení úvěrového účtu jsou zdarma. Rovněž neplatíte žádné poplatky za posouzení a zpracování půjčky.

Máte zájem o získání vyšší půjčky? Sežeňte si spolužadatele a může dojít k poskytnutí vyšší výše úvěru. Jak probíhá splácení půjčky? Úvěr musíte platit pravidelně měsíčně. Jednotlivé splátky mohou trvat maximálně sedm let – podle výše půjčené částky.  Našetřili jste si extra peníze a uvažujete o splacení půjčky dříve než v dohodnutém termínu? Není problém! Předčasné splacení celé půjčky uskutečníte kdykoliv podle chuti, a to zcela bez sankčních poplatků .

Tip na článek  Aerofin – Férová půjčka

Chcete si zažádat o FÉR půjčku na cokoliv a nevíte, co k tomu potřebujete? V prvé řadě musíte dokládat potvrzení o vašem příjmu. Také budete potřebovat vždy dva doklady totožnosti. Pro občany České republiky jde o občanský průkaz a další doklad totožnosti – řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas. Občané EU potřebují cestovní pas nebo ID a povolení k trvalému pobytu. Ostatní žadatelé dokládají pas a povolení k trvalému pobytu. O půjčku můžete zažádat na pobočce Sberbank CZ nebo pomocí kontaktního formuláře. Více o půjčkách různého druhu se dozvíte na: http://banka-zdarma.cz/