Cetelem – úvěr na auto

Vybrali jste si automobil nebo motocykl a k realizování koupě nemáte peníze? Nemusíte se vzdávat své představy o novém vozidle, pokud se nebojíte trochu zadlužit a vypůjčenou částku pravidelně splácet. Cetelem úvěr na auto slibuje jednoduché vyřízení u prodejců ze sítě partnerů společnosti. Vy si jenom vyberete z nabídky, uzavřete úvěrovou smlouvu s prodejcem a poté můžete odjet v novém autě či na nové motorce.

Výše půjčky: Od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč pro automobily, od 20 000 Kč do 500 000 Kč pro motocykly

Kdo si může půjčit: Úvěr na vozidlo je možný pro zaměstnané nebo podnikající fyzické osoby. Musí se jednat o plnoleté a občany plně způsobilé k právním úkonům. Požadavkem je také mít trvalé bydliště na území ČR. Nesmíte být na mateřské dovolené, ve zkušební a výpovědní době.

Budete dokládat doklad totožnosti a řidičský průkaz, doklad pro ověření adresy – ne starší než dva měsíce. Dále je potřeba doložit informace o zaplacení nájmu, doklad o zaplacení SIPO, fakturu za plyn nebo elektřinu. Dodáte též výpis z bankovního účtu, výpis z katastru nemovitostí a vyúčtování telekomunikačních služeb. Podnikatelé přinesou platné oprávnění pro podnikání na území ČR.

úvěr na auto
JamesDeMers / Pixabay

Na co si mohu půjčit: na automobil nebo na motocykl

Splatnost půjčky: Zvolit si můžete délku splácení.

Tip na článek  Cofidis - Úvěr na cokoliv

Poplatky: bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: Půjčuje se bez ručitele. Nezajištěné úvěry nad 300 000 Kč jsou spojené s uzavřením havarijního pojištění vozidla s vinkulací ve prospěch CETELEM ČR, a.s. U zajištěných úvěrů je uzavření havarijního pojištění spojeno s úvěry nad částku 200 000 Kč.

Roční úrok: na základě výše úvěru a doby splatnosti

RPSN: na základě výše úvěru a doby splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Na prodejně automobilů a motocyklů v síti prodejců, se kterými byla uzavřena spolupráce.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení je jednoduché a rychlé – přímo u prodejce vozidel, které mají dojednanou spolupráci s Cetelem. 

Výhody půjčky od společnosti: Díky půjčce snadno získáte třeba i vybrané vozidlo z autobazaru. V síti partnerů společnosti Cetelem si vyberete z nabídky auto nebo motocykl, podepíšete úvěrovou smlouvu s prodejcem a vozidlo je vaše. Získáte okamžité vlastnictví vozidla. Úvěr se hodí např. pro vozidla s odpočtem DPH a pro nárokování státních příspěvků.