ACEMA Credit – Podnikatelská půjčka

acema creditPodnikáte nebo si přejete podnikat? Chcete rozšířit své podnikatelské záměry, ale bohužel vám na uskutečnění chybí dostatek volných finančních prostředků? Podnikatelé většinou potřebují vyšší sumy, proto existují speciální půjčky. Jednu z nich máte možnost získat také u společnosti ACEMA Credit. Individuální posouzení podnikatelského záměru vám pomůže získat potřebné částky na start nebo rozjetí úspěšného podnikání.

Výše půjčky: Od 300 000 Kč do 30 000 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena pro začínající i zavedené podnikatele. U nebankovního úvěru se nemusí dokládat daňové přiznání.

Na co si mohu půjčit: U úvěrů se nedokládá účelovost. Hodí se na kapitál do startu podnikání, na rozvoj podnikání, konsolidaci úvěrů apod. vyplaceny mohou být díky úvěru závazky na finančním úřadě, ve zdravotní pojišťovně, na Správě sociálního zabezpečení. Vyplatí se zástavy, exekuce.

Splatnost půjčky: Splatnost je stanovena od jednoho roku na 10 let. Můžete na úvěr vkládat mimořádné splátky – následující pravidelné měsíční splátky mohou být pak sníženy.

Poplatky: Žádné poplatky předem.

Ručení: Ručení je zajištěno nelistovitostí.

Tip na článek  Cetelem - úvěr na auto

Roční úrok a RPSN: Proměnlivé vzhledem k částce a době splatnosti – lze se snadno dozvědět na online kalkulačce, kterou najdete na webových stránkách společnosti ACEMA Credit.

Možnost sjednání půjčky: Sjednání může probíhat online cestou – formulář najdete na stránkách společnosti. Při doložení některých extra dokumentů vám budou nabídnuty zvýhodněné podmínky úvěru.

Rychlost poskytnutí peněz:  K předběžnému schválení dochází cca do několika minut. K podpisu úvěrové smlouvy dojde do 14 dnů. Finanční zálohy v hotovosti můžete získat okamžitě po podpisu úvěru.

Výhody půjčky od společnosti: Podnikatelská půjčka je určena i začínajícím podnikatelům. Neprokazují se záznamy v bankovních a ostatních registrech. Půjčka i o vyšších částkách je vyřízena do dvou týdnů. Ručí se nemovitostí a splatnost je povolena až do deseti let od poskytnutí. Můžete ukládat mimořádné splátky.