Pegas půjčky

Pegas půjčky
Pegas půjčky

Vyjdete s penězi, nebo se právě rozhodujete o možnosti půjčení? Půjčky nabízí banky, ale také mnohé nebankovní společnosti. Pegas nebankovní půjčka je určena pro všechny svéprávné osoby od osmnácti let. Půjčky Pegas se zaměřují na krátkodobé a dlouhodobé nebankovní půjčky, kde je potřeba realizovat zástavu nemovitosti. Půjčky mají splatnost od tří do patnácti let. Splácení si jde tedy rozumně rozložit na více let a tímto způsobem zvládat splácení zcela v pohodě.

Půjčka se poskytuje v částkách maximálně ve výši 50-90% tržní hodnoty nemovitosti. Interní odhadce společnosti přijde na osobní prohlídku nemovitosti a určí její tržní hodnotu. Zastavovanou nemovitostí může být rodinný dům, družstevní byt, byt v osobním vlastnictví, pozemek a tak dále. Nemovitost by měla být ve vlastnictví žadatele, ale může být majetkem i třetí osoby – rodičů, sourozenců, známých apod.

Při sjednávání Pegas půjčky nebude nikdo nahlížet do bankovních a nebankovních registrů dlužníků. Můžete mít tedy problémy se splácením jinde, ale konečné rozhodnutí nebude tímto faktem nijak ovlivněno. Při žádosti rovněž nemusíte nijak prokazovat svoje příjmy. Půjčka je bezúčelová. Znamená to, že nemusíte nikoho informovat o tom, kde a na co peníze využijete a za co je utratíte. Můžete je použít na cokoliv se vám zrovna hodí. Například i na vyplacení exekucí, dražbu nebo na nevýhodnou zástavu. Za posouzení a jiné služby spojené s žádostí o poskytnutí úvěru nebudete platit žádné poplatky ani provize předem. Svou žádost můžete podat pohodlně online způsobem. Stačí uvést několik osobních údajů a zmínit také výši půjčky.

Tip na článek  Nebankovní půjčka Long Credit

Pegas se zaměřuje také na konsolidace půjček. Díky konsolidaci máte možnost sloučit několik půjček do jedné. Půjčit si lze do 500.000 Kč, do maxima 80% tržní ceny nemovitosti.