Profi Credit půjčky

Profi Credit půjčky
Profi Credit půjčky

Půjčky od společnosti Profi Credit Czech, a. s. jsou půjčkami, které mají za sebou dostatečně dlouhou tradici v poskytování půjček. Služby společnosti se budou hodit každému, kdo potřebuje ihned půjčku do několika desítek i set tisíc korun. U Profi Credit neudáváte účel poskytovaných peněz. Zároveň je velmi snadné se zorientovat v daných pravidlech pro poskytnutí půjčky. Peníze mohou získat fyzické a právnické osoby. Ovšem všichni zájemci musí být schopni půjčku pravidelně splácet.

Profi Credit půjčky pro občany představují i zaměstnanecké půjčky. Zaměstnanecký úvěr si mohou dopřát osoby se stálým příjmem ze zaměstnání po zkušební době, ale také z výsluhové renty, invalidního či starobního důchodu. Dále si mohou o tento typ úvěru zažádat osoby pobírající mateřský či rodičovský příspěvek.

Tip na článek  Půjčka Pepa

Půjčení peněz je od 10 000 Kč do 166 000 Kč. Půjčka se poskytuje bez poplatku s dobou splatnosti dvanáct až 48 měsíců. Peníze vám budou zaslány na bankovní účet. Nevyžaduje se udávání účelu půjčky. Žadatelé nad 70 let a s nízkou bonitou musí mít ručitele.

Úvěr 4999 Kč je dalším druhem úvěru od Profi Credit. Je rovněž určen pro osoby se stálým příjmem a poskytuje se bez poplatku. Splácení je možné na dobu 9 až 12 měsíců. Výplata půjčených peněz probíhá na účet u banky. Klienti doloží dva doklady totožnosti, čestné prohlášení o příjmu (i u ručitele), důchodci dodají kopie důchodového výměru či ústřižek aktuální složenky, popř. dokládáte dokumenty o jiných příjmech – sociální dávky, výživné atd.

Tip na článek  Infraco - Spotřebitelský úvěr se zástavou

Žadatelé musí být plnoletí, tedy s věkem minimálně 18 let. Pokud patříte k starším občanům nad sedmdesát let, musíte mít ještě vždy ručitele. Rovněž je nutné mít trvalý pobyt na území České republiky.  Půjčky jsou vyřízeny velmi rychle a budou se hodit hlavně lidem, které z nějakého důvodu odmítly banky.

 


Online žádost o půjčku Profi Credit