Profi Credit půjčky

Profi Credit půjčky
Profi Credit půjčky

Půjčky od společnosti Profi Credit Czech, a. s. jsou půjčkami, které mají za sebou dostatečně dlouhou tradici v poskytování půjček. Služby společnosti se budou hodit každému, kdo potřebuje ihned půjčku do několika desítek i set tisíc korun. U Profi Credit neudáváte účel poskytovaných peněz. Zároveň je velmi snadné se zorientovat v daných pravidlech pro poskytnutí půjčky. Peníze mohou získat fyzické a právnické osoby. Ovšem všichni zájemci musí být schopni půjčku pravidelně splácet.

Profi Credit půjčky pro občany představují i zaměstnanecké půjčky. Zaměstnanecký úvěr si mohou dopřát osoby se stálým příjmem ze zaměstnání po zkušební době, ale také z výsluhové renty, invalidního či starobního důchodu. Dále si mohou o tento typ úvěru zažádat osoby pobírající mateřský či rodičovský příspěvek.

Půjčení peněz je od 10 000 Kč do 166 000 Kč. Půjčka se poskytuje bez poplatku s dobou splatnosti dvanáct až 48 měsíců. Peníze vám budou zaslány na bankovní účet. Nevyžaduje se udávání účelu půjčky. Žadatelé nad 70 let a s nízkou bonitou musí mít ručitele.

Úvěr 4999 Kč je dalším druhem úvěru od Profi Credit. Je rovněž určen pro osoby se stálým příjmem a poskytuje se bez poplatku. Splácení je možné na dobu 9 až 12 měsíců. Výplata půjčených peněz probíhá na účet u banky. Klienti doloží dva doklady totožnosti, čestné prohlášení o příjmu (i u ručitele), důchodci dodají kopie důchodového výměru či ústřižek aktuální složenky, popř. dokládáte dokumenty o jiných příjmech – sociální dávky, výživné atd.

Tip na článek  Jasmín styl - Půjčka před výplatou

Žadatelé musí být plnoletí, tedy s věkem minimálně 18 let. Pokud patříte k starším občanům nad sedmdesát let, musíte mít ještě vždy ručitele. Rovněž je nutné mít trvalý pobyt na území České republiky.  Půjčky jsou vyřízeny velmi rychle a budou se hodit hlavně lidem, které z nějakého důvodu odmítly banky.

 


Online žádost o půjčku Profi Credit