CitiBank – CitiPůjčka – půjčka pro podnikatele

Podnikáte a zároveň dobře víte, že potřebujete nějakou dobrou finanční injekci? Chcete půjčku, kde se nemusí dokládat účel a peníze lze využít libovolně podle aktuální potřeby? Citibank nabízí svým klientům speciální půjčku pro podnikatele, kterou můžete poměrně snadno a navíc rychle získat. K velkým výhodám patří, že CitiPůjčka – půjčka pro podnikatele se poskytuje bez ručitelů.

Výše půjčky: minimálně 50 000 Kč, maximálně 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka pro podnikatele se poskytuje podnikatelům, kteří působí v oborech právník, advokát, notář, veterinář, architekt, lékárník, účetní, nebo jde o majitele společnosti s vyjmenovanými obory. Věk žadatelů musí být minimálně 30 let a čistý příjem musí představovat částku nad 15 000 Kč. Občané ČR doloží občanský průkaz nebo cestovní pas.

Cizinci ze zemí EU (rovněž občané Islandu, Norska, Švýcarska a Lichtenštejnska) dodají občanský průkaz své země či cestovní pas své země. Dále je nutné povolení k trvalému pobytu v ČR.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová a nezkoumá se konkrétní použití peněz.

Splatnost půjčky: od 24 do 72 měsíců

Poplatky: bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Úrokové sazby se dělí do několika pásem. Konkrétní úroky se odvíjí podle výše půjčky a doby splácení. Pokud chcete znát konkrétní úrok k určité částce, využijte online kalkulačku na stránkách Citibank.

Tip na článek  SMS půjčka Mutuo

RPSN: odvíjí se podle výše půjčky a doby splácení

Možnost sjednání půjčky: O půjčku můžete požádat online – stačí vyplnit svou žádost a odeslat ji kliknutím k posouzení. Vzápětí získáte stanovisko poskytovatele o schválení nebo zamítnutí. Banku můžete navštívit také osobně, nebo si lze sjednat schůzku s pracovníkem banky kdekoliv budete chtít a ve vám vyhovujícím čase.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte nejpozději do tří dní na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku lze sjednat online, na osobní schůzce se zástupcem banky nebo na pobočce. Půjčku získáte bez uvádění účelu použití. Není potřeba mít ručitele. Nemusíte zakládat běžný účet u Citibank. Připravena je výhodná úroková sazba ke konkrétním vypůjčeným sumám.

Půjčka pro podnikatele
ADD / Pixabay