Tommy Stachi půjčka rychle 3000 Kč

Tommy Stachi - půjčka rychle 3000 Kč
geralt / Pixabay

Také jste se už pídili o výhodných půjčkách do výplaty? Jedná se o dobu, když už máte výplatu za dveřmi, ale nenadálý či jiný výdaj vám znemožnil vyjít s penězi podle plánu. V tuto dobu si můžete vzít půjčku v nižší částce, která se prakticky zařizuje obratem a nepotřebujete dokládat žádné zbytečné dokumenty. Nebankovní Tommy Stachi půjčka rychle je možná v částce 3000 Kč a specializace na nižší částky vám dává záruku, že během chvilky budete mít pokoj od náhlé potíže.

Výše půjčky: 3000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčky do výplaty od Tommy Stachi se může zajímat kterýkoliv občan České republiky, pokud je ve věku 21 až 70 let. Zároveň se vyžaduje, abyste měli dostatečný příjem na pokrytí splátky. V případě, že jste měli dříve vypůjčeno odjinud a jste zatíženi exekucí, nemá cenu se o půjčku zajímat, protože v těchto případech bude zamítnuta. K vyřízení půjčky dodejte 2 doklady totožnosti a také potvrzení s průměrným měsíčním příjmem.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splácení probíhá měsíčně, kdy se posílají dohodnuté splátky. Půjčku můžete předčasně zaplatit – kdykoliv a bez sankcí a poplatků.

Tip na článek  Proma – Podnikatelská půjčka

Poplatky: bez poplatků předem za posouzení

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Výše úroku: Celková suma i s poplatky (úroky) bude sdělena podle doby splácení. Celkovou částku se dozvíte předem.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka rychle 3000 Kč od Tommy Stachi se dá sjednat na pobočce v hotelu Olšanka – druhé patro, adresa Táboritská 1000/23, Praha 3 – Žižkov. Nevyžaduje se objednání předem, stačí přijít v provozní době.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčku vám vyplatí po podepsání smlouvy v hotovosti, a to ihned na pobočce. Peníze budete mít do deseti minut.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku získáte bez poplatků předem. Ke sjednání dojde na pobočce, peníze se ihned vyplatí v hotovosti. Nejsou potřeba ručitelé a předčasné splacení není spojeno s žádnými sankcemi.