AB půjčky – Půjčka Nej

AB půjčky
geralt / Pixabay

V době, kdy si půjčujete různé částky od různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček si možná říkáte, jak vám vše klape a zvládnete splácení. Jenže za rok může být situace úplně jiná, najednou nemáte přehled, kde co platit a kde ještě dlužíte navíc o sankční poplatky díky nevčasnému poslání splátky. Pokud se dostanete do situace, kdy přestanete zvládat svoje dosavadní dluhy, mohou vám pomoct speciální AB půjčky, která všechny předešlé vyrovnají a vy začnete nanovo – bez dluhů, hrozících exekucí (Víte, jak zabránit exekuci?) a s jednou splátkou, která je mnohdy mnohem nižší než součet stávajících

Výše půjčky: do 40 % hodnoty zastavované nemovitosti

Kdo si může půjčit: Půjčky jsou dostupné pro každého, kdo se potýká s problémy se splácením půjček a úvěrů. Týká se i jedinců, na které byla nařízena exekuce nebo jde majetek do dražby apod. Podmínkou k získání půjčky je vlastnit nemovitost.

Na co si mohu půjčit: Jde o speciální půjčku na vypořádání a vyplacení exekucí a dražeb, může jít rovněž o konsolidaci půjček nebo plateb.

Splatnost půjčky: jeden rok

Poplatky: bez poplatků předem

Tip na článek  Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Ručení: Půjčka se poskytuje bez ručitelů, ale je potřeba ručení nemovitostí. Nemovitost ale  zůstává ve vašem vlastnictví – bere se za záruku na čas nesplácení, zůstanete majitelem.

Roční úrok: 3 – 6 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si lze sjednávat online, telefonicky nebo osobně. Při osobním jednání postačí sjednat jednu schůzku.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyplacení exekucí se uskuteční do cca pěti dnů!

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se sjednává bez poplatků předem, exekuce jsou vyplaceny velice brzy – už do pěti dnů. Vaše nemovitosti se zbaví exekucí a dražeb. Pomocí půjčky obdržíte návrh na řešení vypořádání se s vašimi věřiteli. Jakmile vám bude poskytnuta půjčka a nemovitosti se dostanou z exekuce, dojde k přeúvěrování na americkou hypotéku.