SMS půjčka Mutuo

SMS půjčka Mutuo
SMS půjčka Mutuo

Co je vyřizováno telefonicky, je velmi rychlé. O tom nemůže být pochyb ani v případě SMS půjček, které jsou vyřizovány ihned a peníze získáte ve velice krátkém čase. SMS půjčky jsou však určeny lidem, kteří potřebují půjčit jenom malé obnosy peněz. Jde o několik tisíc korun maximálně, ale i ty se mohou hodit v době před výplatou, nebo když jste měli nečekané vydání a něco málo chybí.

Okud žádáte o půjčku Mutuo úplně poprvé, můžeme si půjčit jenom 1 000 Kč na složenku se splatností do patnácti dní. V případě, že první půjčku zaplatíte včas a bez problémů, můžete žádat o půjčku znovu. Tentokrát lze získat až 2 000 Kč. Tyto peníze se už mohou zaslat na váš bankovní účet. S každou další půjčkou se částka o tisícikorunu zvyšuje, ale maximálně je možné půjčení 5000 Kč! Každá částka má danou splatnost, která se musí dodržet.

Půjčka Mutuo má vše jasně dané, neplatíte žádné poplatky ani zálohy. Na splatnost půjčky budete několikrát zdarma informováni, takže nebude možné jen tak snadno zapomenout. Od druhé půjčky získáte týden splatnosti zdarma.  Jakmile budete mít půjčeno, bude vás čekat čas úhrady. Částku můžete zaplatit buď převodem nebo vkladem přímo na účet. Konkrétní informace získáte emailem a SMS zprávou.

Tip na článek  Porovnání půjček - Zonky vs. banky a nebankovní společnosti

První půjčka musí být zaplacena do 15 dní. Druhá a další půjčka má o něco delší splatnost – 22 dní. Pokud vám připadá, že jde o celkem krátkou dobu na zaplacení, můžete si zažádat o prodloužení splatnosti SMS půjčky Mutuo. Doba odkladu je možná na dva další týdny.  Poplatek se platí za každý započatý týden. Za poskytnutí půjčky vám bude započítán poplatek 250 Kč za každých půjčených 1 000 Kč. Smlouvu nemusíte podepisovat, pokud výše rychlých SMS půjček nepřesáhne 5000 Kč za dvanáct měsíců.