Půjčka online i pomocí SMS

půjčka sms
shotput / Pixabay

Máte zrovna nyní důvod si půjčit nějakou tu tisícovku? Chcete půjčku rychlou, snadnou a bez ptaní na účel? V současné době je většina půjček neúčelových a skutečně nebude nikoho předem zajímat, na co chcete peníze využít. Máte tak volné ruce k půjčení sumy, která vám vyhovuje a jakou si můžete dovolit splatit v uvedené lhůtě. Rychlá půjčka s krátkou dobou splatnosti je poskytována také u Dolce credit.

Výše půjčky: Od 999 Kč do 4999 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat občané České republiky, kterým je minimálně dvacet let. Požadavkem je, aby se jednalo o pracující fyzickou osobu bez záznamů v registrech dlužníků a bez dosud neuhrazených dluhů. Platební historie se kontroluje a je nutné ji mít zcela bez problémů. Žadatel o půjčku musí mít zřízený bankovní účet, kam se posléze pošlou peníze.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv, jedná se o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je umožněna na 7, 14, 21 nebo 28 dní. Splatnost se dá podle potřeby prodloužit – jde o placenou službu.

Poplatky: Poplatek za jednorázovou registraci na internetu je určena na 1 Kč. Ještě zaplatíte poplatky za případné prodloužení půjčky na 7, 14, 21 a 28 dní – cena se odvíjí podle výše rychlé půjčky.

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: Jsou dané poplatky, ty budete splácet spolu s vypůjčenou částkou.

Tip na článek  Ferratum půjčka – rychlé získání peněz

Možnost sjednání půjčky: Půjčka je poskytována online nebo s SMS. V případě zájmu půjčky přes internet je nutné provést registraci na stránkách Dolce credit. Nejprve se přihlásíte do systému, kde uvedete uživatelské ID a dočasné heslo. Následně zvolíte nejvhodnější variantu půjčky a potvrdíte. Prázdné políčko opatříte heslem a potvrdíte tlačítkem. Půjčka přes SMS je rovněž nejdříve spojena s registrací na internetu, kde získáte své uživatelské ID a heslo. Potom odešlete žádost o půjčku esemeskou na číslo +420 773 422 400 a ve zprávě uvedete klíčové slovo PROSIM, uživatelské ID, výši půjčky v číslech a dobu ve dnech. Všechny údaje je potřeba oddělit mezerami. Pokud dojde ke kladnému vyřízení žádosti, dostanete SMSku s kódem žádosti o půjčku. Potvrzení půjčky musíte učinit do 1 hodiny.

Rychlost poskytnutí peněz: Platba peněz proběhne tentýž den v rámci účtů u stejných bank, u účtů u různých bank přijdou peníze následující den na váš účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje brzy a peníze máte obratem. Nevyžadují se ručitelé.