Expres půjčka vám sežene peníze do pěti minut

Lidé a půjčky jsou stále častější kombinací. Dostali jste se i vy do finanční tísně, anebo plánujete zrealizovat své sny? Chcete si vyřídit finanční pomoc v podobě půjčky? Expres půjčka je vám k dispozici s úrokovou sazbou od 7,9 % ročně.

Expres půjčka až do 800000 Kč

Expres půjčka se poskytuje v částkách od 20000 do 800000 Kč. Nejprve žadatelé absolvují předběžné schválení žádosti – můžete učinit velice snadno přes internet, tedy online. Po ověření uvedených údajů a po podpisu smlouvy na pobočce GE Money Bank získáte peníze. Peníze budete mít k dispozici na běžném účtu do pěti minut od podpisu smlouvy.

Milan U., Louny: Na mém účtu se peníze z půjčky objevily skutečně do pěti minut. Mohl jsem se ihned pustit do realizace svých plánů.

Expres půjčka a splácení

Doba splácení je možná až na dobu 120 měsíců. Podle vaší finanční situace a preferencích lze splácet 24, 30, 40, 50, 60, 72, 84, 96, 108 a 120 měsíců. Úroková sazba se po celou dobu trvání úvěru nemění – je pevně stanovena. Splácení Expres půjčky se uskutečňuje pravidelnými splátkami přímo z běžného účtu u GE Money Bank. V případě, že nevlastníte účet u GE Money Bank, bude vám založen před podpisem smlouvy o půjčce. Stanovená splátka je stejná po celou dobu splácení. Sami si určíte datum, kdy bude splácení probíhat.

Tip na článek  Ferratum půjčka

Několik dalších výhod a podmínek Expres půjčky:

  • předem si můžete spočítat výši měsíční splátky
  • splácení se dá rozložit na delší období
  • peníze se poskytují na cokoliv – neuvádí se účel poskytnutí, protože je půjčka neúčelová
  • půjčka se dá kdykoliv předčasně splatit – celá nebo ve formě mimořádných splátek
  • lze se pojistit pro případy ztráty zaměstnání, případy plné pracovní neschopnosti nebo invalidity III. Stupně
  • poradit si nechte online nebo telefonem, lze si sjednat i osobní schůzku
  • u částek vyšších než 300000 Kč se dokládá souhlas manžela/ky
  • u částek nad 500000 Kč se vyžaduje spolužadatel
Expres půjčka
Romi / Pixabay