AB půjčky – Půjčka Klasik

AB půjčky - vaše jistota financí
PublicDomainPictures / Pixabay

Je velice snadné po něčem zatoužit. A je jenom na vás, kdy si vaše touhy a sny splníte. Pokud se jedná o zážitky, věci nebo služby, které se musí zaplatit, možná jim budete blíž díky půjčce, kterou si vezmete třeba již dnes. V současné době není problém si obstarat půjčení peněz do několika hodin.

Půjčky jsou k dispozici od bank nebo nebankovních společností, jednou z nich jsou i AB půjčky, kde nabízí například Půjčku Klasik.

Výše půjčky: Minimum 50 000 Kč, maximu 250 000 Kč

Kdo si může půjčit: U půjčky se nedokládají příjmy. Nevyžadují se ani ručitelé. Půjčení peněz je však podmíněno ručení nemovitostí. Výše možné půjčky závisí na ceně nemovitosti. Půjčit si mohou rovněž osoby, které mají záznam v registrech dlužníků – nenahlíží se do nich a nekontrolují se.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na cokoliv – půjčka se poskytuje jako neúčelová. Sjednat si ale můžete také účelovou půjčku, u které budete mít nárok na zvýhodněný úrok.

Splatnost půjčky: Od 2 do 10 let

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Nejsou požadováni žádní ručitelé, ale musíte zajistit ručení nemovitostí. Ručení se bere za záruku, nejde o tzv. zpětný leasing – nemovitost stále zůstane vaším vlastnictvím.

Tip na článek  3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

Roční úrok: 1,3 – 1,8 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si lze žádat na webových stránkách společnosti ALTO BELLO INVEST s.r.o., kde budete mít k dispozici formulář pro vyplnění požadovaných údajů. O půjčku si také zažádáte telefonicky či na základě osobní schůzky.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky většinou nezabere víc jak 5 pracovních dní. Následně se peníze posílají na váš bankovní účet převodem, ale je možné je získat i hotově.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je poskytována bez dokládání příjmů a bez poplatků předem za vyřízení. Nenahlíží se do registrů dlužníků a lze absolvovat konzultace s úvěrovým specialistou. První splátka se dá odložit. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků.

Proto, abyste mohli půjčku splatit, potřevujete stavilní zaměstnání. Využijte nabídky úřadů práce v jihomoravském kraji a najděte si trvalé zaměstnání.