ACEMA Credit – Rychlá půjčka

acema creditRozhodli jste se zabrousit na pole půjček a vybrat si nějakou vhodnou přesně pro vaše potřeby? V současné době existuje mnoho nebankovních společností poskytujících půjčky pro každého. Najde tam řešení i řada lidí, která byla odmítnuta bankami. Velkou předností půjčky od nebankovní společnosti je velice rychlé vyřízení i u vyšších částek.  Zkušenosti s poskytováním půjček má i ACEMA Credit.

Výše půjčky: od 100 000 Kč až 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Kdokoliv plnoletý, který může zajistit půjčku nemovitostí v osobním vlastnictví.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je neúčelová – finanční prostředky z půjčky lze využít podle libosti na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost půjček byla stanovena na maximálně 20 let. Splácení kryjí pravidelné měsíční splátky, který musí každý klient posílat převodem z účtu své banky dle  trvalého příkazu k úhradě, který je vyžadován k poskytnutí půjčky. Předčasné splacení úvěru lze provádět dle libosti během trvání půjčky – úroková sazba za zbývající období se nevyžaduje, za smluvní poplatek.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Nejsou žádáni žádní ručitelé, ručí se nemovitostí. Využít můžete kancelář, pozemek, byt, rodinný dům, chatu či jiný rekreační objekt, obchodní prostor apod.

Roční úrok: Závisí na částce, kterou si hodláte půjčit a na období určené pro splácení.

Tip na článek  Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Možnost sjednání půjčky: Žádost je nejlepší podávat pomocí online formuláře. Stačí ho vyplnit a můžete čekat na předschválení – trvá to jenom několik minut. K žádosti také doložíte výpis z katastru nemovitostí, který není starší než tři měsíce. Obstaráte též nabývací titul či jiné doklady dokazující o vlastnictví nemovitosti. Musíte mít platný občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti, je nutný i občanský průkaz manžela/manželky, pokud figuruje na půjčce a jejich druhý doklad totožnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Po vyřízení půjčky máte peníze jisté a ihned se posílají na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka vás překvapí rychlým vyřízením, bez skrytých poplatků. Poradce s vámi projde bod po bodu celou smlouvu a vysvětlí vše nejasné. Nevyžaduje se potvrzení příjmu a nezkoumají se registry dlužníků. Úvěr se zajišťuje nemovitostí, bez potřeby ručitelských závazků.