Americká hypotéka Vitacredit

Americká hypotéka Vitacredit
Americká hypotéka Vitacredit

Řešíte vlastní bydlení a neobejde se to bez hypotéky? Potřebujete peníze na zcela jiné účely? K tomu se vám bude hodit Americká hypotéka Vitacredit, která vám dovolí vyčerpat peníze na různé potřeby se zástavou nemovitosti.

Vitacredit má pro vás připraveny hned dvě varianty americké hypotéky. První varianta se nazývá Vita Úvěr Nemovitost a jedná se o úvěr pro fyzické a právnické osoby, které mají nemovitost v osobním vlastnictví. Částky k půjčení se pohybují od 50 000 Kč výše. Splácení probíhá anuitními splátkami v pravidelném intervalu po dobu od 12 do 120 měsíců.

Druhá varianta je známá pod názvem Vita Úvěr Nemovitost Flexi a zahrnuje půjčení částek v rozmezí od 100 000,-Kč. V tomto případě jde o rozdíl ve splácení. Splátky probíhají tak, že budete splácet buď šest nebo dvanáct měsíců způsobem, že nejprve v pěti nebo dvanácti splátkách zaplatíte úrokovou sazbu a následně v poslední splátce musíte uhradit celou jistinu a poslední část úroků. Tento druh úvěru tedy bude vyhovovat osobám, které počítají, že zanedlouho obdrží dostatek peněz na zaplacení celé hypotéky.

Tip na článek  Cetelem - ProCetelem hypotéka Wüstenrot

Jak se dá získat Americká hypotéka Vitacredit? Zcela jednoduše a rychle! Nejprve vyplníte online formulář na stránkách nebankovní společnosti. Zde zadáte potřebné informace a odešlete žádost. Následně se s vámi spojí obchodní zástupce a vysvětlí vám vše, o co se budete zajímat. Pak uzavřete smlouvu a po jejím dojednání vám budou zaslány vypůjčené peníze. Společnost vám zaručuje individuální přístup. Díky americké hypotéce můžete vyřešit vaše momentální zástavy a exekuce (žádejte zde). Peníze získáte bez zbytečného papírování. Je možné, aby vlastníkem zastavené nemovitosti byla i jiná osoba. Nebudou před vámi  skrývána žádná fakta – půjčka (úvěr) je zcela průhledná a jasná, nepřekvapí vás žádné nečekané skryté poplatky.