Hypotéka LBBW Bank

Hypotéka LBBW Bank
Hypotéka LBBW Bank

Jaké máte plány na bydlení? Chcete bydlet lépe, nebo aspoň nějak? Peníze na bydlení se střádají velmi dlouho, proto většina lidí upřednostňuje zadlužení pomocí hypotečních úvěrů, které následně pravidelně splácí. V tomto období si však zmíněné osoby již hoví ve vlastním domě, na vlastním pozemku, s vlastní garáží nebo i s nějakou chatou. Zkusíte to i vy?

U LBBW Bank získáte výhodné podmínky pro hypotéku. Čeká na vás zajímavá úroková sazba a můžete si dopřát i rady od profesionálních hypotečních poradců. Hypotéka se dá použít na koupi nemovitosti, na rekonstrukce, modernizace bydlení, ale i jinak – finanční prostředky získáte bez prokazování účelu jejich využití.

Před žádostí se dobře promyslete, co chcete konkrétně realizovat a kolik musíte ještě investovat kromě našetřených peněz. S hypotékou souvisí úroky a je zbytečné si brát úvěr příliš vysoký – za vše zaplatíte navíc peníze. Dobré je si uvědomit, kolik můžete pravidelně splácet a z této sumy vycházet při posuzování úvěru. Hypoteční nabídku si nechte připravit cca dva až tři měsíce před tím, než budete finance potřebovat, domluvte si setkání s hypotečním poradcem.

Tip na článek  Nájem versus hypotéka

Společně budete probírat celkovou investici, tedy kolik celkem bude potřeba. Dále, kolik máte již naspořeno, jaké jsou vaše čisté příjmy a kolik bude předpokládaná cena nemovitosti, která bude brána jako zajištění k hypotéce.  Posléze vám hypoteční poradce připraví nezávaznou nabídku podmínek pro nový úvěr. V případě, že budete souhlasit bude se pak podepisovat žádost o hypoteční úvěr. K vyřízení budete dokládat doklad totožnosti – občanský průkaz, cizinci předloží cestovní pas. Dále si připravte doklady o příjmech – ty se ale nevyžadují pokaždé, přidejte doklady k účelu úvěru a doklady k nemovitosti pro zajištění – kupní smlouvy, smlouvy o dílo, rozhodnutí dědictví apod.