MRM Financial – Expert půjčka

Expert půjčka
geralt / Pixabay

Nejspíše nerozumíte výhodným finančním transakcím, ale jedno je vám jasné – vaše bankovní konto je takřka prázdné a do výplaty chybí ještě nějaký ten den. Půjčky peněz jsou v současnosti hitem, jen si vybrat tu nejvýhodnější. Půjčky do výplaty jsou speciální, protože se uzavírají velice rychle a také se vyžaduje rychlé vrácení, což má například výhodu takovou, že přesně víte termín, do kdy je nutné vrátit peníze i se stanovenými poplatky/úroky. Sjednat si můžete i Expert půjčky od MRM Financial.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat osoby s věkem nad 18 let. Nemusí se dokládat potvrzení o příjmu. Nebankovní půjčku si mohou zařídit ženy na mateřské dovolené, studenti, senioři atd. Při posuzování půjčky se nekontrolují registry dlužníků.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv, jde o bezúčelovou půjčku

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky činí 21 dní. Existuje také možnost si nechat splácení prodloužit na 42 dní, ale musíte počítat, že za prodloužení půjčky zaplatíte stanovený poplatek, odlišující se na základě částky a času prodloužení.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: U půjčky se nestanovily úroky, ale jsou určeny poplatky z uvedené částky a liší se podle doby splatnosti půjčky.

Tip na článek  AB půjčky – Půjčka Klasik

RPSN: Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 434%

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si snadno sjednáte online. V prvé řadě se musíte zaregistrovat. Dále už je vyřízení velice snadné a do cca hodiny je vše kompletně hotovo. Není nutné absolvovat osobní schůzku.

Rychlost poskytnutí peněz: Stávající klienti se mohou těšit na rychlé jednání – peníze se odesílají ihned na jejich bankovní účet, ten se vyžaduje zřídit a zadat již při první registraci. Pokud vlastníte konto u Komerční banky, získáte peníze ihned díky převodu. U ostatních bank se peníze obyčejně připíšou do 24 hodin. Každý nový klient musí počítat s tím, že získá peníze poštovní poukázkou – do cca 3 dnů.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku budete mít vyřízenou velice brzy a nebude po vás vyžadováno potvrzení o příjmu. Půjčka je dostupná většině zájemců a má jasně dané půjčky a sumy k zaplacení.