MRM Financial – Expert půjčka

Expert půjčka
geralt / Pixabay

Nejspíše nerozumíte výhodným finančním transakcím, ale jedno je vám jasné – vaše bankovní konto je takřka prázdné a do výplaty chybí ještě nějaký ten den. Půjčky peněz jsou v současnosti hitem, jen si vybrat tu nejvýhodnější. Půjčky do výplaty jsou speciální, protože se uzavírají velice rychle a také se vyžaduje rychlé vrácení, což má například výhodu takovou, že přesně víte termín, do kdy je nutné vrátit peníze i se stanovenými poplatky/úroky. Sjednat si můžete i Expert půjčky od MRM Financial.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat osoby s věkem nad 18 let. Nemusí se dokládat potvrzení o příjmu. Nebankovní půjčku si mohou zařídit ženy na mateřské dovolené, studenti, senioři atd. Při posuzování půjčky se nekontrolují registry dlužníků.

Tip na článek  Půjčka Cofidis

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv, jde o bezúčelovou půjčku

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky činí 21 dní. Existuje také možnost si nechat splácení prodloužit na 42 dní, ale musíte počítat, že za prodloužení půjčky zaplatíte stanovený poplatek, odlišující se na základě částky a času prodloužení.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: U půjčky se nestanovily úroky, ale jsou určeny poplatky z uvedené částky a liší se podle doby splatnosti půjčky.

RPSN: Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 434%

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si snadno sjednáte online. V prvé řadě se musíte zaregistrovat. Dále už je vyřízení velice snadné a do cca hodiny je vše kompletně hotovo. Není nutné absolvovat osobní schůzku.

Tip na článek  Smart půjčky a úvěry

Rychlost poskytnutí peněz: Stávající klienti se mohou těšit na rychlé jednání – peníze se odesílají ihned na jejich bankovní účet, ten se vyžaduje zřídit a zadat již při první registraci. Pokud vlastníte konto u Komerční banky, získáte peníze ihned díky převodu. U ostatních bank se peníze obyčejně připíšou do 24 hodin. Každý nový klient musí počítat s tím, že získá peníze poštovní poukázkou – do cca 3 dnů.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku budete mít vyřízenou velice brzy a nebude po vás vyžadováno potvrzení o příjmu. Půjčka je dostupná většině zájemců a má jasně dané půjčky a sumy k zaplacení.