HK Investment – Rychlá půjčka do 30 000 Kč

Chystáte se vzít své finance do vlastních rukou a konečně se pořádně rozmyslet, jak zatočit s nepříznivou finanční situací? Jednou z možností může být také půjčka na určitou dobu. Během této doby překlenete nejhorší období a posléze budete splácet v dohodnutých částkách. Půjčku lze použít i na nějaké extra vydání, či na věc, kterou chcete mít hned! Půjčku vám vyřídí rychle i HK Investment.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Rychlá půjčka do 30 000 Kč je dostupná pro občany České republiky. Výše půjčky se u každého plnoletého občana posuzuje individuálním způsobem.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si můžete na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Splácení je možné uskutečnit v době od 12 do 48 měsíců. Půjčku lze zcela vyrovnat předčasným splacením. Schopnost splácení půjčky se posuzuje individuálně u každého žadatele.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a bez zástav a ručení nemovitostí

Roční úrok: p.a. 20%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku je možné požádát online způsobem. Online žádost stačí vyplnit a kliknutím odeslat. Posléze – max. do 12  hodin, budete telefonicky kontaktováni a budou se domlouvat konkrétní podmínky. Sami se můžete na cokoliv zeptat. Budete informováni o potřebě konkrétních dokumentů a zašlou se vám podmínky i návrh smlouvy. Poté se uskuteční další hovor po telefonu. Dojde k domluvě termínu podpisu smlouvy a k předání hotovosti.

Tip na článek  Hotovostní půjčky až do domu

Rychlost poskytnutí peněz:  Jakmile podepíšete smlouvu, budou peníze vyplaceny v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlá půjčka do 30 000 Kč od společnosti HK Investment s.r.o. se zalíbí všem, kteří mají záznamy v registrech dlužníků – zde se do nich nenahlíží. Také se neplatí žádné poplatky předem za posouzení a vyřízení. Od podpisu smlouvy lze do 14 dnů odstoupit.  Žádné skryté poplatky.

půjčka do 30 000 Kč
Nemo / Pixabay