Kreditní karta Cofidis

Peněz se většinou spíše nedostává než naopak. Většina se snaží nějak vyjít, ale může nastat situace, kdy budete muset nevyhnutelně zaplatit nějakou částku, aby se problémy nestaly ještě většími. Půjčit si můžete i pomocí kreditní karty Cofidis. Jestliže si zažádáte o kreditní kartu Cofidis, můžete získat částky až do úvěrového limitu 150 000 Kč s mírou RPSN pouze 15,9 %!

Kreditní karta Cofidis vám poslouží jako stálá rezerva financí. Výhodou je, že s každou zaplacenou splátkou budete mít navíc obnovitelnou rezervu a můžete uskutečnit další vaše plány, kam je potřeba investovat peníze. Můžete tedy úvěr čerpat opakovaně. Nebude potřeba dokládat žádný účel půjčky a určitě jistě rádi oželíte i jiné papírování a shánění dokumentů k poskytnutí.

Nebudete platit žádné měsíční poplatky a vedení karty získáte na první rok zadarmo. Výše splátky se může přizpůsobit výši vašeho momentálního finančního rozpočtu. Peníze budete mít stále k dispozici, můžete si vybrat v hotovosti nebo platit v obchodech kartou.

O půjčku si může požádat každý občan České republiky, který je starší než 18 let a má doložitelný příjem. Příjmem může být i pobírání starobního nebo invalidního důchodu. Vaše žádost může být úspěšná pouze tehdy, pokud nebudete mít žádný zápis v registru dlužníků.

Tip na článek  Home Credit půjčka

K vyřízení půjčky budete kromě potvrzení o výši příjmu dokládat i další dokumenty. Jedná se o poslední měsíční výpis z vašeho bankovního účtu. Dokládáte jeho kopii. Jestliže nedostáváte výpisy nebo jste si založili nový účet, doložíte smlouvu, kterou jste uzavřeli s bankou. Dokladu nesmí chybět čitelné číslo účtu a jméno majitele účtu. Od částky 100 000 Kč však musíte předkládat pouze kompletní měsíční výpis. Dále doložíte kopii vašeho občanského průkazu, kopii OP od případného spolužadatele a ještě přidáte kopii druhého dokladu totožnosti.