SMS půjčky CreditON

creditonPotřebujete skutečně rychle půjčit peníze a mělo by se jednat pouze o menší částku na překlenutí několika dnů do výplaty, nebo jiného příjmu? SMS půjčka CreditON vám dává možnost si půjčit velice rychle, jednoduše a rovněž i stejným způsobem vše vrátíte.

Jak můžete zažádat o půjčku pomocí SMS? Nejprve je nutné se zaregistrovat a získat heslo ke svému uživatelskému profilu. Registrace se týká všech osob, které žádají o půjčku CreditON úplně poprvé. V online rozhraní vyplníte základní osobní údaje a vytvoříte si účet, jaký můžete kdykoliv v budoucím čase využívat podle libosti. Pak kliknete na tlačítko „Dále“ a tato fáze je hotova. Již zaregistrovaným klientům se stačí jenom přihlásit.

Pro získání půjčky nemusíte shánět žádné doklady. Nemusíte shánět ručitele ani přemýšlet, co byste zastavili. Požadavkem k získání půjčky od CreditON je být občanem České republiky a nacházet se ve věku od 18 do 60 let. Rovněž se vyžaduje aktivní připojení do mobilní sítě. Telefonní číslo musí být pouze vaše a nesmí se sdílet s někým jiným.

Pokračujte ve své žádosti o půjčku na těchto stránkách zadáním dalších údajů, kde nechybí bankovní účet, adresa, povolání atd. Potvrdíte žádost o půjčku a dostanete se do poslední fáze získání o půjčku, což je už  žádost.

Tip na článek  Esofin půjčky

Ke zpracování je ovšem nutné ještě poslat ověřovací poplatek ve výši jedné koruny na jeden z účtů Credit ON. Jakmile bude vše zařízeno, můžete odeslat SMS a následně čekat na odpověď od společnosti. jakmile dojde ke schválení částky půjčky, peníze obdržíte do 30 minut na svůj bankovní účet. V SMS zprávě budete uvádět daný text, kde bude vaše heslo, vybraná částka půjčky a počet dní. Rozdílně bude SMS vypadat, pokud budete chtít poslat peníze poštovní poukázkou nebo na účet. Potřebné peníze můžete mít tedy velice rychle, stačí splnit jednotlivé kroky pro žádost.

 


Online půjčka CreditON