Půjčka Pepa

Půjčka Pepa
Půjčka Pepa

Sháníte peníze v nižších i deseti tisícových částkách? Každého nejprve napadne banka, protože jak je známo, tam se peníze střádají i půjčují. Ovšem, ne všichni žadatelé uspějí, proto tady jsou nebankovní společnosti poskytující nebankovní půjčky s mnohem příznivějšími podmínkami pro žadatele.

Půjčka Pepa se poskytuje bez zkoumání registrů bankovních a nebankovních institucí, kde se uvádějí neplatiči jiných půjček – dříve poskytnutých. O půjčku si může požádat jenom plnoletá osoba online způsobem. Vyřizovací proces je velice jednoduchý a navíc hodně rychlý. Peníze můžete získat skutečně bleskově, což se velice hodí. Jakmile si vyplníte online žádost budou se ověřovat vámi uvedené základní údaje a podle nich bude určeno, jestli získáte půjčku nebo naopak. Nemusíte vždy s vaší žádostí uspět a v případě zamítnutí vám nemusí Pepa podávat žádný důvod, proč došlo k zamítnutí půjčení.

O půjčku si můžete zažádat opakovaně, když byla vaše předchozí půjčka Pepa řádně splácena a doplacena podle dohody včas. Půjčka může být poskytnuta od částky 999 Kč do 150 000 Kč. K žádosti o půjčku nemusíte dokládat svůj příjem.  Stálí zákazníci se mohou zajímat i o půjčení vyšších částek.

Tip na článek  Půjčka Cofidis

Peníze získáte už během jednoho dne, není potřeba žádní osobní schůzka. Peníze se půjčují bez udání účelu, to znamená, že nemusíte dokládat, na co byly určeny půjčené peníze. Kromě toho, že nemusíte shánět ručitele, není potřeba ani jiná záruka. O půjčku si můžete požádat každý ve věku od 18 do 65 let.  Rozhodnutí o schválení půjčky dostanete emailem do dvou hodin od odeslání vyplněné žádosti. Půjčené peníze se posílají na váš bankovní účet nebo poštovní poukázkou na vaši adresu (obyčejně jde o cca 4 pracovní dny). Splatnost celé půjčky je stanovena na 21 dnů. V této době musíte vše zaplatit, nebo si zažádat o prodloužení lhůty.