Půjčka Vitacredit

Kdo by nepotřeboval peníze? Nikdo se bez nich neobejde, ale někdo je má, druhý ne a třetí momentálně ne. Pokud víte, že nyní potřebujete extra peníze na zaplacení nedoplatků elektřiny, plynu, na zaplacení školného, na novou pračku, televizi, počítač nebo na hudební aparaturu, můžete si buď spořit a posléze koupit, nebo si půjčit a potom splácet. Co je pro vás lepší?

Půjčka Vitacredit vám může zajistit finance od 50 000 Kč. Není nutné dokládat na co peníze potřebujete, jedná se o bezúčelovou půjčku. Vypůjčené peníze můžete použít na svoje osobní potřeby, ale i například na vypořádání se s dědictvím nebo na konsolidaci dluhů, tedy sloučení všech půjček do jedné. Pro půjčku nemusíte nikam chodit, přijde k vám sama přes internet, kde si pohodlně z domova můžete vyplnit online žádost a čekat na schválení nebo zamítnutí.

O půjčku si může zažádat jedinec který již dovršil osmnácti let. Pokud jste ženaté či vdané osoby, je nutné aby u manželů figuroval podpis obou – budete tedy spoludlužníky. Doba splácení je stanovena na dobu od šesti do 120 měsíců. V případě potřeby si můžete ještě zažádat o prodloužení splátek na delší dobu – o několik měsíců. Půjčka Vitacredit vyžaduje ručení nemovitostí.

Tip na článek  Rychlá půjčka online od Finsen

K posouzení půjčky budete potřebovat kromě vyplněné žádosti občanský průkaz a budete muset doložit také příjem za poslední tři měsíce.  Půjčku můžete využít i v době, kdy vám hrozí exekuce – je dobré jí včas zabránit a nenechat vše dojít k nejhoršímu. Vzhledem k tomu, že se ručí nemovitostí, bude potřeba list vlastníka nemovitosti, který si však společnost zajistí sama. Máte už nemovitost v zástavě u soukromého věřitele nebo u banky? Když nebudou zůstatky dříve získaného úvěru převyšovat 50%, máte možnost získat půjčku. Budete muset však doložit zůstatek úvěru – půjčky. Kromě vyřízení online způsobem, lze využít i vyřízení telefonem. Více o Vitacredit na http://penize-ihned.org/vita-uver-nemovitost-s-rucenim-nemovitosti/


Půjčka Vitacredit – žádost online