Quick půjčka

Quick půjčka
Quick půjčka

Quick znamená rychlý a tímto způsobem získáte velmi rychle půjčku v potřebné výši. Očekávat můžete vyřízení bez zbytečně zdlouhavého papírování.

K hlavním přednostem Quick půjčky patří, že se nikdo nedívá do registru dlužníků. Znamená to, že můžete mít nějaké resty na jiných půjčkách a schválení vaší žádosti to nijak neohrozí. Schvalovací systém nabízí vysokou průchodnost půjčky. Existuje jenom velmi malé procento žadatelů o půjčku, kteří se museli vypořádat se zamítnutím půjčky. Quick půjčka se jednoduše vyřídí po celé České republice. Je nabízena nebankovní společností a není účelová, to znamená, že peníze si můžete půjčit na cokoliv chcete, protože se nijak nemusí dokládat účel použití peněz.

Tip na článek  Půjčka Cemstar Invest

Při žádosti neplatíte žádné poplatky předem za vyřízení a rovněž se nebudete zavazovat pomocí ručení nemovitostí. O půjčku si může zažádat každý, kdo má nějaký stálý příjem. Může se jednat i o minimální mzdy. Dosáhnou tedy na ni nejen zaměstnanci, ale i OSVČ, ženy na mateřské dovolené nebo důchodci.

Quick půjčka vám neposkytne nijak závratně velké sumy, obdržíte jenom několik tisícovek, které se hodí hlavně v době několika dní do výplaty. Nevyřeší za vás velké investice, ale i s málem si mnohdy člověk pomůže z momentálních nepříjemností.  Kromě Quick půjčky existuje i úvěr Qkonto, který se vyznačuje nízkou splátkou formou měsíčního splácení. Dalšími výhodami jsou možnosti hotovostního i bezhotovostního splácení a libovolné čerpání. Qkonto poskytuje částky od 10 000 Kč do 50 000 Kč. A kam ještě pro 50 000 Kč se dozvíte zde

Tip na článek  Smart půjčky a úvěry

Půjčka bude schválena a poskytnuta většinou hne dna místě, ale i v komplikovanějších případech se dočkáte posouzení a vyplacení peněz už do 24 hodin. O Quick půjčku může požádat osoba s věkem nad 18 let s prokazatelným příjmem ve výši minimálně 9 000 Kč. Pobyt musí být v místě trvalého bydliště – pokud ne, vyžaduje se ručitel.