Quick půjčka

Quick půjčka
Quick půjčka

Quick znamená rychlý a tímto způsobem získáte velmi rychle půjčku v potřebné výši. Očekávat můžete vyřízení bez zbytečně zdlouhavého papírování.

K hlavním přednostem Quick půjčky patří, že se nikdo nedívá do registru dlužníků. Znamená to, že můžete mít nějaké resty na jiných půjčkách a schválení vaší žádosti to nijak neohrozí. Schvalovací systém nabízí vysokou průchodnost půjčky. Existuje jenom velmi malé procento žadatelů o půjčku, kteří se museli vypořádat se zamítnutím půjčky. Quick půjčka se jednoduše vyřídí po celé České republice. Je nabízena nebankovní společností a není účelová, to znamená, že peníze si můžete půjčit na cokoliv chcete, protože se nijak nemusí dokládat účel použití peněz.

Při žádosti neplatíte žádné poplatky předem za vyřízení a rovněž se nebudete zavazovat pomocí ručení nemovitostí. O půjčku si může zažádat každý, kdo má nějaký stálý příjem. Může se jednat i o minimální mzdy. Dosáhnou tedy na ni nejen zaměstnanci, ale i OSVČ, ženy na mateřské dovolené nebo důchodci.

Quick půjčka vám neposkytne nijak závratně velké sumy, obdržíte jenom několik tisícovek, které se hodí hlavně v době několika dní do výplaty. Nevyřeší za vás velké investice, ale i s málem si mnohdy člověk pomůže z momentálních nepříjemností.  Kromě Quick půjčky existuje i úvěr Qkonto, který se vyznačuje nízkou splátkou formou měsíčního splácení. Dalšími výhodami jsou možnosti hotovostního i bezhotovostního splácení a libovolné čerpání. Qkonto poskytuje částky od 10 000 Kč do 50 000 Kč. A kam ještě pro 50 000 Kč se dozvíte zde

Tip na článek  Krátkodobé půjčky CreditON

Půjčka bude schválena a poskytnuta většinou hne dna místě, ale i v komplikovanějších případech se dočkáte posouzení a vyplacení peněz už do 24 hodin. O Quick půjčku může požádat osoba s věkem nad 18 let s prokazatelným příjmem ve výši minimálně 9 000 Kč. Pobyt musí být v místě trvalého bydliště – pokud ne, vyžaduje se ručitel.