Hotovostní půjčky až do domu

Spoustu zajímavých alternativ na trhu, stačí jen chtít si opravdu půjčit. Když je to nutné, nebudete rozhodně dlouho čekat. Důkazem pro to je i Smart půjčka a její nabídka, kterou si nyní trochu představíme. A dost možná se necháte přesvědčit, že tohle je výhodná záležitost a popřemýšlíte o ní zcela se vší vážností.

Smart půjčka přináší až 70 tisíc korun

Kolik si tu můžete půjčit a na jak dlouho? Potřebujete pro přidělení půjčky něco speciálního nebo to půjde doslova a do písmene jako po másle?

  • Půjčit si lze sumu v rozmezí pět až sedmdesát tisíc korun.
  • Záznam v registru dlužníků nehraje roli, půjčku dostanete i přes něj. Nesmíte však být toho času v exekučním řízení nebo třeba bez zaměstnání.
  • Doba splatnosti celé půjčky je nastavitelná ve dvou variantách – 13 či 16 měsíců.

Sjednání půjčky, vedení úvěrového účtu – tyhle administrativní úkony nebudou stát klienty Smart půjčky ani jedinou korunu. Splátky každý měsíc, věk minimálně osmnáct let a doložitelný trvalý příjem. Peníze dostanete na ruku u Vás doma, stačí si jen dohodnout, kdy by se Vám hodila návštěva kurýra.

Tip na článek  Proma – Podnikatelská půjčka

Provozovatelem Smart půjčky je Jet Money, s.r.o.

O klienty Smart půjčky se stará společnost Jet Money, s.r.o. Ta má za sebou na tuzemském trhu několikaletou historii a rozhodně tedy nepatří k nějakým nováčkům. Tuhle půjčku přitom můžete využít v podstatě úplně na cokoliv, protože je bezúčelová. Refinancujte předchozí půjčky, pořiďte si menší ojeté auto, elektroniku, vybavení do ložnice nebo rekonstruujte koupelnu, fantazii se zde meze nekladou. Snadno srozumitelná a krátká smlouva je samozřejmostí, žádné nesrovnalosti tedy podepisovat určitě nemusíte.

Profesionálně a naprosto transparentně, přesto to je heslo společnosti Jet Money. Jasný důvod, proč je oblíbená u takového množství klientů, kteří se rádi po nějaké době vracejí, když třeba potřebují další půjčku. A navíc, tahle půjčka je dostupná skoro všem, procentní míra schvalovatelnosti je – jinými slovy – poměrně vysoko položená. Půjčka je tedy otázkou pár minut, tak stačí zapnout počítač a jednoduše kliknout.

jarmoluk / Pixabay