Cash For Life – půjčka do 10 000 Kč

Bez peněz to v lidském životě prostě nejde. Někdy se daří, ale občas se může stát, že najednou nemáte dostatek peněz, kolik je potřeba. Už jste někdy pomýšleli na zadlužení? Pochopitelně plánované, které umoříte dohodnutým splácením? Pokud ano, nezbývá než se porozhlédnout po možnostech uzavření bankovní nebo nebankovní půjčky. Pro rychlé půjčky do výplaty lze využít i společnost Cash For Life.

Výše půjčky: od 1 000 Kč do 10 000 Kč – vyhledejte si další půjčky do 10000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku se může zajímat občan s věkem v rozmezí od 18 do 65 let. Od žadatelů je požadováno české občanství a bezdlužnost u společnosti CASH FOR LIFE. K žádosti o půjčku nebudete dokládat potvrzení o příjmu. Půjčit si tedy mohou jedinci bez příjmu – konkrétně plnoletí studenti, ženy na mateřské dovolené, důchodci, invalidé a nezaměstnaní. Potřebujete rovněž mobilní telefon a občanský průkaz.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti je možná – 7 dní, 15 dní, 21 dní, 30 dní. Nezvládnete zaplatit včas? Lze si požádat o prodloužení splácení – o dalších 15 dnů. Prodloužení splácení můžete zrealizovat celkem třikrát. Celkově splácení tedy prodloužíte o max. 45 dnů.

Poplatky: bez skrytých poplatků a poplatků za posouzení půjčky

Tip na článek  Infraco - Spotřebitelský úvěr se zástavou

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Výše úroku: Splácení se dojedná spolu se stanoveným poplatkem. Ten zastupuje úročení.  Zaplatíte domluvenou částku v dojednaném termínu – nedodržení bude zpoplatněno.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si lze sjednat pohodlně online. Stačí se připojit na webové stránky společnosti, zaregistrovat se a odeslat žádost k posouzení. Může se také žádat pomocí SMS zprávy.

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka do 10 000 Kč na těchto stránkách je vyřízena okamžitě – cca. do deseti minut. Po schválení se peníze ihned posílají na bankovní účet či se odesílají poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlá a jasně daná půjčka do 10 000 Kč bez skrytých poplatků a poplatků předem. Nemusíte shánět různé dokumenty, není třeba nikam docházet kvůli vyřizování. Nepotřebujete shánět ručitele ani dokládat pravidelný příjem. Půjčka je schválena brzy a peníze se odesílají hned po schválení půjčky.

Využijte půjčky do 10000 Kč
PublicDomainPictures / Pixabay