Home Credit půjčka

Home Credit půjčka
Home Credit půjčka

Home Credit půjčka je hotovostní půjčka, která vám dává možnost si odložit splátky. Potřebujete si půjčit peníze a rádi byste získali nějaké výhodné podmínky půjčky? Home Credit půjčka je vám k dispozici s částkami od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Půjčit si můžete dle vlastního uvážení částku, jakou potřebujete a kterou také budete schopni pravidelně splácet v dohodnutých termínech.

K získání Home Credit půjčky nepotřebujete shánět a dokládat žádné ručitele. Půjčka se sjednává hned několika způsoby, můžete si vybrat takový, jaký vám vyhovuje nejvíce. O půjčku si můžete zažádat telefonicky, online způsobem nebo na pobočkách České pošty. Pokud máte zájem se ucházet o půjčku, musíte být zletilí a musíte být osobami, které mají stálý měsíční příjem. Home Credit půjčka je určena jenom osobám se stálými zdroji příjmu. Je jasné, že  nikdo neví, zda bude příjemcem  částek ze zaměstnání, podnikání apod. stále, vždy se může vyrojit nějaká nepříjemnost. Pro tyto případy se doporučuje uzavřít pojištění výdajů, které pokryje splátky v době, kdy se ocitnete bez pravidelných příjmů.

Tip na článek  Kreditní karta Cofidis

Z dokladů budete požádáni o doložení dvou dokladů totožnosti. Občan České republiky předkládá platný občanský průkaz a jeden z dalších dokladů – řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas nebo zbrojní průkaz. Budete potřebovat také údaje o firmě, pokud jste OSVČ – adresu, přesný název, IČO, telefon. Jakoukoliv částku až do poskytovaného maxima si můžete půjčit bez udání účelu – půjčte si na cokoliv a nikdo nebude zkoumat, na co jste sumu použili.

Průběh vyřízení půjčky je zcela zdarma a nebudete nuceni platit žádné poplatky. Telefonní půjčka se sjednává telefonem za pomoci vyškolených operátorů. Zavoláte na bezplatnou linku nebo vyplníte online formulář. Operátor vás budou kontaktovat.

 


Půjčka od Home Credit