Aerofin – Férová půjčka

Nikomu není ani trochu příjemné škemrat druhé osoby o peníze, ale někdy prostě nastanou situace, kdy nic jiného nezbývá. Možná se vám to stává celkem často a díky tomu přicházíte o přátele a kamarády. Jestliže potřebujete obyčejně půjčovat vždy před výplatou, je snadné si najít spojence – odborníka na půjčky. Může se jím stát nějaká nebankovní společnost, kde se soustředí na rychlé poskytování peněz v nižších částkách – jednou z půjček je také Aerofin. Hledáte zaměstnánív Brně? Využijte nabídku volných pracovních míst v Brně a okolí.

Výše půjčky: 4999 Kč bez potvrzení o vašich příjmech

Kdo si může půjčit: Férová půjčka se hodí pro ženy na mateřské dovolené, invalidy, důchodce, studenty nebo nezaměstnané. Půjčku získáte bez potvrzení o příjmu.

Na co si mohu půjčit: Půjčkou pokryjete libovolné služby a koupě – účel se neuvádí.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky je možné na šest měsíců. Konkrétně se jednotlivé splátky rozloží do šesti předem daných měsíčních splátek. Máte také volbu vše splatit předčasně.

Důležité je, aby vše bylo zaplaceno již v poslední den půjčky a ne později. Nezapomínejte uvádět číslo vaší půjčky jako variabilní symbol. Prodloužení jednotlivých splátek je možné o max. 30 dní písemnou formou.

Tip na článek  Půjčka Cofidis

Poplatky: Žádné poplatky se za posouzení žádosti neplatí, jenom je zpoplatněno prodloužení splátky – 500 Kč.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Odvíjí se podle částky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku lze požádat na webovkách společnosti Aerofin , kde vyplníte žádost. Potom dojde ke kontaktování operátory a dojednání podrobností ohledně půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Po schválení půjčky se peníze odesílají na účet do 15 minut.

Výhody půjčky od společnosti: Nebankovní férová půjčka je rychle vyřízena, převod peněz je po schválení také velice svižný. Smlouva vám jasně ukáže úroky a případné sankční poplatky. Půjčku si lze vzít opakovaně. Nekontrolují se registry dlužníků a nevyžadují se ručitelé.

Férová půjčka
Alexis / Pixabay