Cetelem – Osobní půjčka

cetelemPřejete si nové auto, rekonstrukci bytu, domu, chalupy nebo si přejete pořídit úplně něco jiného? Osobní půjčka od Cetelem vám umožní pořízení chtěného ihned a ne po dlouhých letech šetření. Půjčku lze sjednat na cokoliv nebo na konkrétní věc. Mějte pod kontrolou finance, které využijete podle představ – nyní a ne za několik let. Splácení je stanoveno tak, abyste se snadno rozhodli, jestli to bude pro vás realizovatelné či nikoliv.

Výše půjčky: Od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Osobní půjčku Cetelem mohou získat fyzické osoby způsobilé k právním úkonům a starší 18 let. Musíte mít bankovní účet u banky v České republice. Je potřeba mít trvalý zdroj příjmu, nebýt ve zkušební ani ve výpovědní lhůtě. K vyřízení žádosti doložíte úvěrovou smlouvu s aktuálním datem a s podpisy, vyplněný a podepsaný osobní dotazník, potvrzení o výši příjmu vašeho i od partnera ve společné domácnosti či poslední dvě výplatní pásky, kopii posledního výpisu vašeho bankovního účtu, oboustrannou kopii dokladu totožnosti (také od partnera) a rovněž od druhého dokladu totožnosti, doklady pro účelovou půjčku – objednávku, fakturu, kupní smlouvu apod.

Na co si mohu půjčit: Půjčka může být poskytnuta na cokoliv, nebo konkrétně na nové i ojeté auto, bydlení, rekonstrukci nebo na konsolidaci půjček.

Tip na článek  Proma – Živnostenská půjčka

Splatnost půjčky: Splatnost je mezi 6 – 120 měsíci. Splácení půjčky probíhá složenkou, bankovním převodem či inkasem z vašeho běžného účtu.

Poplatky: Vedení účtu je zdarma. Nic nebudete platit ani za předčasné splacení nebo mimořádnou splátku. Půjčka se posuzuje bez poplatků předem.

Ručení: bez ručitelů a bez zástav

Roční úrok: Od 6,9 % ročně – konkrétní úroky jsou závislé na době splácení a na půjčené částce.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si můžete sjednat online, telefonicky nebo osobně na pobočce. Při vyřizování přes internetové stránky nebo telefonicky bude postačovat zaslání podepsané smlouvy.

Rychlost poskytnutí peněz: Finance budete mít na bankovním účtě do několika dnů od obdržení podepsané smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vyřízena velice rychle a můžete ji sjednat hned několika způsoby – online, na pobočce a telefonicky. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do několika dní.