Malá SMS půjčka Kredia

Malá SMS půjčka Kredia
Malá SMS půjčka Kredia

Malé půjčky jsou skutečně nízké, ale mohou vám hodně pomoci. Je jedno, z jakého důvodu se ocitnete v momentální finanční tísni, sms půjčka vás z nich může dostat velice rychle. Od půjček se očekává, že zaplatíte nějaký ten úrok nebo poplatek navíc, jinak tomu není ani u půjčky Kredia. Ovšem vzhledem k tomu, že se bude jednat o nižší částky, ani to, co zaplatíte navíc nebude nijak závratné a bude to lepší, než zbytečné problémy díky aktuální finanční tísni.

Pokud chcete zažádat o půjčku Kredia na těchto stránkách, musíte se nejdříve zaregistrovat, což vám zabere několik málo minut. Poté vám přijde ověřovací email nebo SMS a dále získáte informace o schválení nebo zamítnutí půjčky. Na adresu vám přijde rámcová smlouva a s ní i ověřovací kód. Jakmile dojde k odeslání ověřovacího kódu, odešle se vám i půjčka. Smlouvu následně pošlete v přiložené obálce – poštovné nebudete platit, jelikož se o uhrazení postará Kredia.  Požadavky na půjčky jsou zpracovávány do několika minut. Peníze tedy získáte určitě včas!

Žádáte o SMS půjčku u Kredia úplně poprvé? Potom nepočítejte s půjčkou vyšší než 1 000 Kč. Musíte ji zaplatit ve vybrané lhůtě a posléze je umožněno si zažádat o další půjčku, tentokrát až do výše 2 000 Kč. Po tomto zaplacení si už můžete zažádat zase o částku navýšenou o 1000 Kč a takto můžete pokračovat do maximálně poskytovaných 10 000 Kč. Ve své SMS zprávě pochopitelně uvedete výši požadované částky k půjčení a nezapomenete napsat také dobu, na jak dlouho chcete půjčku zajistit. Výhodou SMS půjčky od Kredia společnosti je to, že nepotřebujete dokládat příjmy  a nebude požadováno ani žádné ručení. Peníze takto získáte snadno, rychle a bezpečně. Půjčku splatíte buď bankovním převodem na účet banky společnosti Kredia, nebo lze složit peníze v hotovosti na přepážkách některých bank – Česká spořitelna a.s., ČSOB a.s., Raiffeisenbank a.s. a Komerční banka a.s.