Rychlá půjčka online od Finsen

Zase netrpělivě čekáte na výplatu a ani celá očekávaná částka neumoří momentální vyšší výdaje? Potřebujete mimořádné odměny, ale od vašeho šéfa se těžko dočkáte peněz navíc? Potom vám nezbude nic jiného, než vydržet anebo si půjčit a následně splácet v dojednaných termínech. Současné půjčky se poskytují většinou na cokoliv, takže nemusíte pořemýšlet o přesném důvodu k půjčení. Rychlé půjčky online se poskytují také od Finsen.

Rychlá půjčka
blickpixel / Pixabay

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 20 000 Kč

Kdo si může půjčit: Pokud patříte k osobám s trvalým pobytem v České republice, je vám půjčka otevřena a můžete si podat žádost o posouzení. Nebude vyžadováno doložení příjmu a proto je půjčka vhodná také pro nezaměstnané osoby, studenty, ženy na mateřské, důchodce apod.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, půjčka je bezúčelová

Splatnost půjčky: 21 dní

Poplatky: Žádné poplatky nezaplatíte předem za posouzení a vyřízení půjčky. Počítejte však s placením ověřovacího poplatku 1 Kč – ten převedete ze svého účtu v bance.

Ručení: Ručení se nevyžaduje.

Roční úrok: Stanoveny jsou poplatky k vypůjčené částce – nahrazují úroky. Například si půjčíte 1000 Kč na 21 dní a poplatek zaplatíte 250 Kč. Jestli si půjčíte 5000 Kč, zaplatíte poplatek 1250 Kč a při půjčce od 14 000 Kč do 20 000 Kč dělá stanovený poplatek 2000 Kč.

Tip na článek  Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si snadno a rychle zařídíte online nebo pomocí SMS zprávy. Jestliže preferujete internetové služby, je nutné se nejprve zaregistrovat. Následně provedete přihlášení do systému, kde uvedete svoje uživatelské ID a dočasné heslo. V košíku půjček vyhledáte pro vás nejlepší variantu, potvrdíte, zadáte heslo a znovu potvrdíte. Také se nevyhnete zaplacení registračního poplatku 1 Kč. Žádat se dá i esemeskou v požadovaném tvaru.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou k dispozici už po schválení a přijetí platby 1 Kč z bankovního účtu. První půjčka od Finsen je ale pokaždé vyplácena jen poštovní poukázkou. Od druhé půjčky už nic nebrání v převodu peněz na váš běžný účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je rychlá, vyřízení velice snadné a brzké. Vrácení peněz je možné do 21 dní. Budete znát předem, kolik musíte vrátit a kolik tedy činí poplatky nahrazující úročení. Půjčku sjednejte online – je to pohodlné. Neplatí se žádné poplatky předem za posouzení a vyřízení.