Spůjčka

Spůjčka
Spůjčka

Rychlé půjčky jsou pochopitelně i rychlým řešením momentálních problémů. Mezi populární finanční produkty se řadí i různé SMS půjčky, které se sice nedávají ve vysokých částkách, ale i tak mohou mnohým hodně pomoct.

Spůjčka – to jsou žádosti o půjčky pomocí SMS zpráv. Esemesku prostě můžete odeslat  kdykoliv a odkudkoliv. Úplně první půjčku však musíte nejprve zajistit pomocí online žádosti na webových stránkách. Tady musíte zatrhnou souhlas s poskytnutím osobních údajů a dál se budete řídit pokyny na tlačítkách „pokračovat“. K dalším půjčkám už nebudete potřebovat žádné webové rozhraní, jednoduše pošlete SMS na dané číslo, kde uvedete výši požadované půjčky a vaše heslo, které jste získali během žádosti o první půjčku. O novou půjčku si můžete zažádat vždy po splacení stávající půjčky.

U první půjčky se vám po odeslání online žádosti zobrazí seznam půjček, které jsou k dispozici a z nich si jednu vyberete.  Jakmile to uděláte, očekávejte brzkou SMS zprávu s konkrétními parametry nabízené půjčky. Parametry je nutné přijmout a zaslat esemeskou na konkrétní číslo poskytovatele. SMS bude obsahovat jenom heslo s slovo „SOUHLASIM“. Jakmile toto učiníte, půjčka je schválena.

Tip na článek  Home Credit půjčka po telefonu

U první půjčky však může v této fázi dojít k zamítnutí půjčky. První půjčka je ještě spojena s rámcovou smlouvou, která vám přijde jako dopis a bude v ní umístěn unikátní kód, který musíte poslat pomocí SMS. Jakmile odešlete kód bude zadán příkaz k úhradě částky na vámi uvedený bankovní účet. U dalších půjček se již budou peníze proplácet ihned po získání SMS s heslem a slovem souhlasim. Je třeba počítat s nějakou dobou na převod peněz – záleží na konkrétní bance (maximálně 2 dny).

Spůjčka se poskytuje osobám ve věku od osmnácti do 65 let. Půjčují se částky od 500 Kč do 4 999 Kč. První půjčka činí maximálně jeden tisíc korun.