Profi Credit nabízí zajímavé půjčky pro každého

Půjčka Profi Credit je už známým finančním produktem. Od společnosti si lze půjčit různé finanční obnosy. Poskytují se tzv. půjčky do výplaty i zaměstnanecké úvěry. Půjčka Profi Credit je dostupná každému, kdo splní podmínky k půjčení.

Kdo si může půjčit od Profi Credit?

Minimální věk žadatele o půjčku je stanoven na 18 let. Pokud bude žadatelům více než 70 let, musí počítat s tím, že se bude vyžadovat ručitel. O půjčku mohou žádat osoby s trvalým pobytem na území České republiky. V případě nízké bonity se vyžaduje zajištění ručiteli. U půjčky od Profi Credit nebudete oznamovat účel poskytnutí. Vypůjčené peníze lze využít na cokoliv. Profi Credit nabízí zaměstnanecké úvěry od 10000 Kč do 166000 Kč a půjčky v nižších částkách do 4999 Kč. V případě bezproblémového splácení vám bude umožněno si příště půjčit peníze za zvýhodněných podmínek. Funguje zde tzv. automatický revolving – při splácení můžete nějaké peníze vyčerpat pro svou potřebu.

Simona K., Ústí nad Labem: Půjčky jsem si nikdy nechtěla brát, ale došlo i na mě. Jsem ráda, že jsem zvolila prověřeného poskytovatele.

Výhody půjčky od Profi Credit:

– nižší půjčky se vyřizují velice rychle, není třeba shánět různá potvrzení a doklady

Tip na článek  Proma – Zaměstnanecká půjčka

– půjčky jsou k dispozici bez poplatku předem za posouzení a vyřízení

– při dodání požadovaných dokladů a podkladů bude půjčka vyřízena do 24 hodin od přijetí žádosti

– zaměstnanecký úvěr se dá splácet v termínu od 12ti do 48 měsíců. Úvěr 4999 Kč můžete splácet 9 – 12 měsíců. Podnikatelům je určen překlenovací úvěr s dobou splatnosti od 1 do 11 měsíců. Dále startovací úvěr se splatností 12 – 36 měsíců, nebo účelový úvěr se splatností 12 – 48 měsíců.

Další požadavky pro půjčku od Profi Credit:

  • zajistíte si inkaso ve výši požadované splátky
  • zaměstnanecký úvěr je určen pro jedince se stálým příjmem
  • ručitel se vyžaduje jenom při nízké bonitě
Profi Credit
PublicDomainPictures / Pixabay