Půjčka Tommy Stachi

Tommy StachiSpolečnost TOMMY STACHI s.r.o. je známá svým poskytováním krátkodobých finančních půjček, jejichž nabídka je uvedena na http://kratkodobe-pujcky.eu/. Půjčky se poskytují za daných a srozumitelných podmínek, takže vás nic nepřekvapí. Půjčky se poskytují v různých výších a dokonce i při úvěru do 100 000 Kč nebude po vás vyžadováno zajištění.

O jaké sumy si můžete požádat ve společnosti Tommy Stachi? Dostat můžete částky od 3 000 Kč do 100 000 Kč. Splatnost je stanovena na 12 a 18 měsíců. Jestliže si vezmete půjčku opakovaně, bude vám umožněno splácení až do 24 měsíců. Osobní půjčky se poskytují okamžitě bez prozkoumávání registru dlužníků. Pokud jste tedy měli v minulosti, nebo dosud máte, nějaké vroubky ve splácení jiných půjček a úvěrů, nebude to nijak ovlivňovat posouzení vaší žádosti o půjčku.

Půjčka bude vyplacena v hotovosti na jedné z pobočce nebo zaslána na váš bankovní účet. Půjčky jsou určeny jak pro zaměstnance, tak pro seniory a živnostníky.

Jak si zažádat o půjčku Tommy Stachi?

Je to velmi jednoduché – nejlepším způsobem je vyplnění online žádosti na webových stránkách. Jakmile odešlete vyplněný formulář, budou vás kontaktovat zástupci firmy. V online verzi si konkrétně vyberete vám odpovídající kategorii, tedy půjčka pro zaměstnance, půjčka pro živnostníky,  půjčka pro seniory.

Půjčka Tommy Stachi pro zaměstnance je určena zaměstnancům. V žádosti budete vyplňovat, zda je vám mzda vyplácena na bankovní účet a jestli jste občanem České republiky s platným občanským průkazem. Půjčka pro podnikatele rovněž vyžaduje vyplnění a odeslání formuláře. Kde vyplníte osobní údaje a také, zda se vám za poslední tři měsíce dostala alespoň část příjmů na bankovní účet. Rovněž poznamenáte, jestli podnikáte už déle než šest měsíců. U půjčky pro seniory budete vyplňovat, zda máte invalidní nebo starobní důchod vyšší než 10 000 Kč.