CCS Finance – půjčka pro studenty a ženy na MD

CCS Finance - půjčka pro studenty, ženy na MD a důchodce
annazuc / Pixabay

Máte malý příjem nebo dokonce žádný? Předpokládáte, že se vaše finanční situace změní brzy k lepšímu, ale momentálně by se vám hodila půjčka? Víte, že v bance se svou žádostí nepochodíte, protože máte malý příjem nebo žádný? V těchto případech se můžete obrátit na nebankovní společnosti, které se zabývají půjčováním peněz pro osoby s nízkými příjmy.

Půjčka pro studenty, ženy na MD a důchodce je poskytována také společností CCS Finance.


Podívejte se na půjčky pro studenty očima psycholožky


Výše půjčky: od 1000 Kč do 15000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku si mohou zrealizovat plnoletí studenti, ženy na mateřské dovolené a důchodci. Studenti potřebují k podání žádosti o půjčku kopii indexu, jiné doklady o doložitelných příjmech – o brigádě apod. Dále kopii OP a dalšího dokladu totožnosti a výpis z účtu, kam se budou převádět peníze. Rovněž doloží doklad o adrese. Ženy na mateřské dovolené potřebují kopii o příjmu z OSSZ a jiné doložitelné příjmy. Dále kopii OP a jednoho dalšího dokladu totožnosti, 2 kompletní výpisy z účtu, kam se převedou peníze a doklad o adrese.

Starobní a invalidní důchodci dokládají příjmy v kopii – výměr důchodu, poslední ústřižek z modré složenky, potvrzení z OSSZ, potvrzení o rentě. Dokládají se rovněž další případné příjmy. Dále je potřeba kopie OP a jednoho dalšího dokladu totožnosti, dva výpisy z účtu a doklad o adrese – SIPO, vyúčtování plynu, elektřiny, faktura za telefon apod.

Tip na článek  Pegas půjčky

Na co si mohu půjčit: U půjčky není třeba dokládat účel použití – využije se na cokoliv.

Splatnost půjčky: neuvedeno

Poplatky: Platí se určený poplatek za zprostředkování půjčky.

Ručení: Nevyžaduje se ručitelství.

Roční úrok: Platí se stanovené poplatky za zprostředkování.

RPSN: není uvedeno

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává online způsobem.

Rychlost poskytnutí peněz: Po uzavření smlouvy  se  peníze převádějí na účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku využijete na cokoliv. Půjčka je dostupná osobám s nižšími příjmy – studentům, důchodcům a ženám na mateřské dovolené. Peníze obdržíte na váš bankovní účet.