Era půjčka na bydlení

Poštovní spořitelnaPříjemné a pohodlné bydlení je v životě člověka velice důležité. Se stále novými trendy většina zatouží po změně dosavadního bydlení a přemýšlí, kde vzít peníze na všechny plánované proměny bytu, domu, chalupy či chatky.  Era půjčka na bydlení vám umožní realizovat vaše plány brzy a bez čekání na doby, kdy si našetříte dostatečnou sumu peněz.

Era půjčka na bydlení nabízí výhodné úročení, přičemž si sami určíte, kdy budete peníze splácet. Snadno získáte půjčku a později budete dokládat účel. Půjčit si můžete kolik potřebujete a na kolik se cítíte vracet peněz. Získané peníze mají široké využití. Lze je využít na rekonstrukci a  modernizaci bydlení nebo zařízení určeného k rekreaci. Dále si můžete bydlení koupit, včetně zprivatizování bytového fondu obcí. Za půjčené peníze si vybavíte dům nebo byt, postavíte vlastní bydlení nebo zafinancujete koupi stavebního pozemku.

Era půjčku na bydlení získáte bez poplatků – za poskytnutí se nic neplatí. Dále se neplatí ani za vedení půjčkového účtu. I vám se může stát, že během splácení půjčky si přijdete na vyšší obnos peněz a budete uvažovat o předčasném zaplacení celého zůstatku. Era půjčka na bydlení vám toto ráda umožní zcela bez sankčních poplatků za předčasné splacení. Jednotlivé splátky se dají rozložit až do období deseti let.

Tip na článek  Esofin půjčky

Současně s půjčkou si lze sjednat pojištění schopnosti splácet. Pomůže vám to v době, kdy se ocitnete v nezáviděníhodných situacích a nebudete schopni dostát svých splátkových závazků. Pojištění se dělí podle rizik na tři varianty. Základní varianta je určena pro případ smrti nebo plné invalidity. Standardní varianta je pro případ smrti či plné invalidity a rovněž  pro případ pracovní neschopnosti. Rozšířená varianta vám pomůže v případě smrti nebo plné invalidity. Dále v případě pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání. Pojištění můžete sjednat i dodatečně, do šesti měsíců od uzavření smlouvy o půjčce.