Hypopůjčka TGI Money

Hypopůjčka TGI Money
Hypopůjčka TGI Money

Jak se vám líbí představa, že si splníte sen na jaký jste se chystali dlouho šetřit? Uskutečněte své plány nyní díky půjčeným financím a posléze se vrhněte na spoření, které v tomto případě bude splácení půjčky s danými úroky a případnými poplatky.

Společnost TGI Money a.s. vznikla už v roce 2005. Kromě úvěrů na míru se soustředí i na poradenské služby. Hypopůjčka TGI Money je bezúčelovou půjčkou. Získáte tedy peníze a nemusíte nikomu říkat za co je utratíte a dokládat faktury jako důkaz apod. O půjčku zažádáte prostřednictvím kontaktu na telefonické centrum, kde se s vámi odpovědní pracovníci dohodnou o vašich možnostech. Na základě této dohody k vám zajde regionální obchodní zástupce k projednání podrobností půjčky.

Hypopůjčka je osobní hotovostní hypoteční úvěr, kde se zastavuje nemovitost. K žádosti nemusíte dokládat potvrzení o vašich příjmech je Hypopůjčka je k dispozici v částkách až do 2 000 000 Kč. Půjčení a splácení je možné na dobu od peti do dvaceti let. RPSN se pohybuje od 10%. Nemovitost, která bude zastavována, nemusí být ve vlastnictví žadatele. K podmínkám TGI Money patří i věk – v den doplacení půjčky nesmí mít žadatel/žadatelé více jak 65 let. To znamená doba splatnosti je také přizpůsobena vašemu věku.

Tip na článek  Hypotéka Wüstenrot - Refin

Půjčku získáte bez placení poplatků předem a za jiných férových podmínek. Nezaplatíte nic ani za odhad nemovitosti. Každý žadatel se dočká individuálního posouzení. Hypopůjčku Standard se splácí předepsanými anuitními splátkami. Doba splatnosti je volitelná od pěti do deseti let. Hypopůjčka Flexi má předepsanou jenom minimální splátku a je zcela na vás, o kolik navíc budete splácet. Vyšší splátky vám zajistí bezpečí při splácení a zároveň si snižujete náklady. Vlastně si vytváříte rezervu na období, kdy třeba nebudete mít dostatek peněz k pokrytí dohodnuté splátky. Co dělat dál, když potřebujete půjčit? Dozvíte se na http://levne-pujcky.eu/potrebujete-pujcit/