Nebankovní půjčka Long Credit

Nebankovní půjčka Long Credit
Nebankovní půjčka Long Credit

Žádali jste v bance o půjčku a odešli jste se zamítnutím? V případě, že potřebujete peníze, můžete se ještě obrátit na některou z nebankovních společností, kde mají odlišné podmínky od bank. Nebankovní půjčky poskytuje také společnost Long Credit. Nyní si přiblížíme jejich obecné podmínky, které jsou potřeba k získání jejich půjčky.

Mezi výhody nebankovní půjčky Long Credit patří, že mají nižší nároky na bonitu klienta, než jste se mohli setkat u bankovních úvěrů. Pro získání úvěru je však nutné zastavit nemovitost. Úvěr se následně poskytuje do maximální hodnoty 40% nemovitosti. Celkově vás úvěr vyjde dráž než bankovní, což je ale hlavním znakem nebankovních půjček – úročení je obecně vyšší.

Nebankovní půjčka Long Credit je schválena ve velmi brzké době. Nikdo vás nebude zbytečně zdržovat a zatěžovat horami dokumentů. Vše jde vyřešit maximálně komfortně a dostatečně rychle k vaší spokojenosti. Půjčku je možné poskytnout i OSVČ. Za vedení účtu půjčky nebudete platit žádný poplatek. K půjčce si můžete dle vlastního uvážení sjednat pojištění splácení, které není povinné. Půjčka se splácí až do maximální doby dvaceti let. Delší doba splatnosti vám dovolí si vybrat splátky, které vám budou vyhovovat svou výší. Je třeba si však uvědomit, že i tady platí, že čím delší splatnost, tím více musíte zaplatit úroků.

Tip na článek  Cofidis - Úvěr na cokoliv

Miminální výše úvěru je stanovena na 100 000 Kč. Nebankovní půjčky Long Credit se poskytuje bez poplatku za sjednání úvěru. Pokud se setkáte s tím, že po vás bude nějaký zprostředkovatel požadovat peníze předem za schválení, odmítněte ho a neváhejte o této skutečnosti informovat společnost Long Credit. Peníze z půjčky můžete například využít i na konsolidaci úvěrů. Jde o sloučení vašich stávajících úvěrů a půjček do jedné pohledávky, což vám může přinést větší přehlednost v placení a nižší splátky.