Hypoteční úvěr Long Credit

Hypoteční úvěr Long Credit
Hypoteční úvěr Long Credit

Potřebujete zaplatit koupi nemovitosti? Chcete dobře bydlet už nyní a ne za desítky let? Podařit se vám to může díky hypotéce, která vám dává možnost získat peníze na bydlení právě teď!

Hypoteční úvěr Long Credit se poskytuje fyzickým osobám s nejnižšími úrokovými sazbami. Hypotéka poslouží k financování nemovitostí, které jsou určené k bydlení.

Hypoteční úvěr Long Credit vám poskytne peníze až do výše 80% hodnoty nemovitosti. Jedná se o úvěr se splatností do třiceti let. Tři desítky let je dostatečně dlouhá doba, aby se daly splátky přizpůsobit vašim finančním možnostem. Pokud chcete nižší splátky, zvolíte si delší čas na splácení. Pochopitelně v tomto případě musíte počítat i s úroky za toto období. Čím kratší dobu splácíte, tím zaplatíte méně navíc, i když na druhou stranu jsou jednotlivé splátky vyšší.

Hypoteční úvěr Long Credit  je určen hlavně pro fyzické osoby a OSVČ mají jen malou možnost tento druh hypotéky získat. Za sjednání úvěru musíte zaplatit poplatek stanovený společností Long Credit. Navíc hypotéky můžete srovnávat na http://hypoteky-srovnani.eu/

Od Long Credit můžete mít také americkou hypotéku, tedy půjčku na cokoliv se zástavou nemovitosti. Americká hypotéka Long Credit  má dobu splatnosti do dvaceti let. Tato hypotéka vás vyjde levněji než mnohé spotřebitelské úvěry. U některých případů nemusí žadatelé nijak prokazovat svoje příjmy.

Tip na článek  Esofin půjčky

Americká hypotéka se poskytuje do maximálně do 50% hodnoty nemovitosti. Rovněž se platí poplatek za sjednání a také za vedení hypotečního účtu. Žadatel o úvěr musí povinně uzavřít také pojištění schopnosti splácet, což je jistá nevýhoda. Jestliže patříte mezi osoby, které měly nebo stále mají problémy se splácením u jiných bank a nebankovních společností, budete se nacházet v registrech dlužníků a tento fakt vede ve většině případů u Long Credit k zamítnutí žádosti o hypotéku.